icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

odczynniki chemiczne biochemia kliniczna

Argenta-logo

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Dział Kliniki – Diagnostyka Laboratoryjna

ZAKRES ZADAŃ:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż asortymentu spółki na terenie województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego oraz sporządzanie ofert handlowych;
• ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie prawidłowego jej przebiegu;
• budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami na powierzonym terenie;
• doradztwo merytoryczne i techniczne w zakresie produktów z portfolio firmy;
• dbałość o realizację założonych planów sprzedażowych;
• monitorowanie działań konkurencji;
• sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań;

WYMAGANIA:
wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Diagnostyka Laboratoryjna lub Pokrewne) – warunek konieczny;
• doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
• komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;
• umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
• umiejętność pracy z pod presją czasu i w warunkach stresowych;
• umiejętność współpracy w zespole;

OFERUJEMY:
• samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dofinansowanie wakacji, prywatna opieka medyczna)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
• wynagrodzenie podstawa + prowizja
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey