icon320x320        argenta-logo-jakosc

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

odczynniki chemiczne biochemia kliniczna

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy skrupulatnych i samodzielnych Kandydatów na stanowisko:

Księgowa
Miejsce pracy: ul. Polska, Poznań

ZAKRES ZADAŃ

• dekretowanie dowodów księgowych
• księgowanie dokumentów
• bieżąca analiza należności i zobowiązań spółki
• sporządzanie potwierdzeń sald, uzgadnianie kont
• udział w przygotowywaniu danych do sporządzania rozliczeń podatkowych oraz innych sprawozdań i dokumentów

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe kierunkowe (np. Finanse i Rachunkowość)
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
• praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i obsługi księgowych programów komputerowych
• dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych
• mile widziana znajomość programu CDN Optima
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne
• umiejętność pracy w zespole, samodzielność i sumienność

OFERUJEMY:

• samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna) ;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey