icon320x320        argenta-logo-jakosc

Liofilchem PNG

 

 

png2

 

Nowy test SensiTest Colistin firmy Liofilchem to kompaktowy panel pozwalający na oznaczenie wartości MIC kolistyny metodą mikrorozcieńczeń w bulionie zgodnie z rekomendacjami EUCAST i CLSI. Ostatnie ostrzeżenia EUCAST dotyczące stosowania pasków gradientowych z kolistyną wskazują, że jedyną rekomendowaną metodą pozwalającą na prawidłowe oznaczenie MIC kolistyny jest metoda mikrorozcieńczeń w bulionie.

 

SensiTest Colistin zawiera 7 podwójnych rozcieńczeń kolistyny w zakresie 0.25 – 16 µg/ml oraz studzienkę kontroli wzrostu. Jeden panel SensiTest Colistin pozwala na przeprowadzenie 4 oznaczeń dla różnych izolatów jednocześnie lub każdego oznaczenia osobno. Cała procedura nastawienia i odczytu jest prosta i wygodna, a cena konkurencyjna. Jeden zestaw zawiera 4 panele (4 x 4 testy) pozwalające na wykonanie16 oznaczeń. W zestawie zawarty jest również bulion Mueller-Hintona do zawieszenia hodowli. Numer katalogowy produktu to 75001.

png3

 

W celu uzyskania szerszych informacji, prosimy o kontakt z działającym na Państwa terenie Przedstawicielem Regionalnym firmy Argenta.

Wiadomości

Wydarzenia