icon320x320        argenta-logo-jakosc

Szanowni Państwo,

 

Firma Argenta ma przyjemność zaprezentować Państwu szeroką ofertę homogenizatorów:

 

Homogenizatory firmy Interscience dzielą sie na trzy segmenty związane z obsługiwaną wielkością badanej próbki. Każda z serii zawiera kilka modeli z pośród, których użytkownik może wybrać tę odpowiadającą jego potrzebom - od najbardziej ekonomicznych po urządzenia z największą ilością użytecznych dodatków:

 

  • Seria MiniMix pozwalająca na pracę z workami w zakresie objętości 80-100ml. Urządzenia tej serii charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz wygodnymi rozwiązaniami pozwalającymi na łatwe czyszczenie i intuicyjną obsługę.

 

  • Seria BagMixer pozwalająca na pracę z workami w zakresie objętości 50-400ml. Bardzo szeroki wybór urządzeń, wśród których znajdziemy aparaty z dużym zakresem ustawień homogenizacji, pracujące z głośnością nie przekraczającą 48 dB oraz tak innowacyjnymi rozwiązaniami jak detektor wycieku z rozszczelnionego worka.

 

  • Seria JumboMix pozwalająca na pracę z workami w zakresie objętości 400-3500ml. Największe homogenizatory pozwalające na pracę z bardzo dużymi objętościami homogenizowanej zawartości. Jak większość homogenizatorów tej fimy oferują duża rozpiętość ustawień pozwalających na dostosowanie urządzenia do specyfiki matryc badanych w laboratorium oraz rozwiązanie nakierowane na łatwość obsługi.

 

 

interscience

 

Seria innowacyjnych homogenizatorów Mixwel firmy Awel zawiera kompaktowe urządzenia pozwalające na pracę z workami w zakresie 50-400ml. Charakteryzują się one niewielkimi rozmiarami, cichą pracą (w zależności od modelu do 54 lub 48 dB), szerokim zakresem ustawień homogenizacji oraz ułatwionym czyszczeniem dzięki zdejmowalnym łopatkom homogenizującym.

 

axwel

 

 

Wszystkie te urządzenia dostępne są w ofercie firmy Argenta, która oprócz atrakcyjnych warunków zakupu oferuje również przeszkolony serwis na terenie Polski oraz pomoc aplikacyjną i wsparcie merytoryczne w trakcie użytkowania. Po szczegółowe informacje na temat oferowanego sprzętu prosimy zgłaszać się do przedstawicieli regionalnych segmentu mikrobiologia, którzy pomogą w doborze optymalnego rozwiązanie dla Państwa laboratorium.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości