icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Wysokiej jakości systemy do monitoringu czystości powierzchni roboczych w przemyśle spożywczym firmy Hygiena zostały wybrane przez brytyjskie Hotel & Spa do oceny czystości w obiektach cateringowych.

hygiena-argenta

 

Zestaw EnSURE i SuperSnap firmy Hygiena były używane w celu uzyskania i utrzymania najwyższych standardów czystości w wybranych restauracjach brytyjskiej sieci restauracji Rosette. EnSURE w zestawie z testami SuperSnap to wysoce czuły system dedykowany do wykrywania niskich poziomów ATP w ciągu 15 sekund.

 

Warta podkreślenia jest wysoka dokładność i powtarzalność uzyskiwanych wyników analiz. Przy użyciu kombinacji EnSURE i SuperSnap prowadzona jest efektywna kontrola alergenów i zanieczyszczeń krzyżowych, bez konieczności wprowadzania specjalistycznych procedur i wyposażenia. Wyniki generowane są w ciągu 15 sekund i możliwe jest prowadzenie analiz w miejscu poboru próby, dzięki czemu możliwa jest natychmiastowa ocena ryzyka i wprowadzenie działań naprawczych.

 

SuperSnap to wymazówka z unikalnym mechanizmem uwalniania płynu aktywującego reakcję. EnSURE służy do odczytu wyników i został tak zaprojektowany , aby jego obsługa była prosta. Zestaw EnSURE i SuperSnap wykazuje 100 razy większą czułość w porównaniu z podobnymi, dostępnymi na rynku systemami.

testy-supersnap-argenta

Wiadomości

Wydarzenia