icon320x320        argenta-logo-jakosc

Krzysztof Knop

Przedstawiciel Regionalny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 509 040 284

 

Adres

Argenta 
Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.


ul. Polska 114, 60-401 Poznań
tel. +48 61 847 46 37
fax +48 61 848 34 77
fax +48 61 843 26 20
argenta@argenta.com.pl


Sąd Rejonowy
Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy
KRS nr 0000436487
NIP 781-10-11-656

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
zamowienia@argenta.com.pl


REKLAMACJE:

reklamacje@argenta.com.pl

 

DZIAŁ ODCZYNNIKÓW CHEM. I WYPOSAŻENIA LAB.:

Marta Kaszuba

Specjalista ds. Sprzedaży
m.kaszuba@argenta.com.pl
tel.: 506 231 456

 

Łukasz Tomaszewski

Specjalista ds. Sprzedaży Sprzętu
l.tomaszewski@argenta.com.pl
tel.: 506 145 872

 

Maciej Piotrowski

Koordynator Projektu Farmacja i Kosmetyki
m.piotrowski@argenta.com.pl
tel.: 517 368 257

 

Jacek Tuchorski

Specjalista ds. Sprzedaży i Logistyki
j.tuchorski@argenta.com.pl
tel.: 515 034 363

Anna Czabańska

Asystent ds. Sprzedaży
a.czabanska@argenta.com.pl
tel.: 515 034 363

 

Eliza Gębka

Asystent ds. Sprzedaży
e.gebka@argenta.com.pl
tel.: 517 368 248

 

Aleksandra Cwojdzińska

Asystent ds. Sprzedaży
a.cwojdzinska@argenta.com.pl
tel.: 517 368 248



DZIAŁ ODCZYNNIKÓW CHEM. I WYPOSAŻENIA LAB. - PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

 

Michał Kończak

Przedstawiciel Handlowy - Region Północno - Zachodni
m.konczak@argenta.com.pl
tel.: 504-877-894

 

Justyna Nowak
Przedstawiciel Handlowy - Region Północno - Wschodni
j.nowak@argenta.com.pl
tel.: 571-445-765


Magdalena Wartak
Przedstawiciel Handlowy - Region Południowy
m.wartak@argenta.com.pl
tel.: 505-687-889

 

DZIAŁ KLINIKI - DIAGNOSTYKA LAB.

Krzysztof Sobczyk
Kierownik Produktu
k.sobczyk@argenta.com.pl
tel.: 506 294 848

Grażyna Trześniowska
Specjalista ds. aplikacji
g.trzesniowska@argenta.com.pl
tel.: 735 915 064

Wojciech Kisielewski
Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Toksykologia, Polska Centralna

w.kisielewski@argenta.com.pl
tel.: 505 541 131


DZIAŁ KLINIKI - DIAGNOSTYKA LAB. - PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI


Katarzyna Brzozowska
Przedstawiciel - Polska Północno - Wschodnia
k.brzozowska@argenta.com.pl
tel.: 518 600 822

 

Joanna Zawór
Przedstawiciel - Polska Południowo - Wschodnia
j.zawor@argenta.com.pl
tel.: 504 877 920

 

Olga Wilant
Przedstawiciel - Polska Północno - Zachodnia
o.wilant@argenta.com.pl
tel.: 506 145 864

 

DZIAŁ DIAGNOSTYKA WETERYNARYJNA


Katarzyna Frątczak
Kierownik ds. Sprzedaży
k.fratczak@argenta.com.pl
tel.: 508 538 081


lek. wet. Ludwika Piwowarczyk
Przedstawiciel Regionalny
l.piwowarczyk@argenta.com.pl
tel.: 515 144 416


Agata Richter
Przedstawiciel Regionalny
a.richter@argenta.com.pl
tel.: 506 381 531

 

DZIAŁ SERWISU:

ul. Człuchowska 6
60 - 434 Poznań
serwis@argenta.com.pl


KSIĘGOWOŚĆ:
ksiegowosc@argenta.com.pl

 

DOKUMENTACJA PRODUKTOWA:

dokumentacja@argenta.com.pl