icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

Wymagania dotyczące jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, wody z kąpielisk oraz ścieków zawarte są w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Wymagania te obejmują również kryteria bakteriologiczne i dotyczą takich kierunków badań jak ogólna liczba mikroorganizmów, obecność Escherichii coli, Enterokoków, Pseudomanas aeruginosa, Legionella sp, jak i gronkowców
i Salmonella.

 

W zakładach przemysłowych woda technologiczna oraz woda w prysznicach pracowniczych, również powinna być kontrolowana pod kątem jakości mikrobiologicznej. 

 

Laboratoria wykonujące badania jakości wody stosują metody zgodne z polskimi normami mikrobiologicznymi jak również szybkie, skriningowe techniki oceny jakości bakteriologicznej.

 

W ofercie Argenta znajdują się wszystkie potrzebne do tego rodziaju badań odczynniki mikrobiologiczne. Dostawcy oferowanych przez nas odczynników są uznanymi, certyfikowanymi producentami, od lat obecnymi na rynku. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zebraną w formie wygodnego przewodnika po wszystkich kierunkach badań.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (ZESTAW-Argenta-0002-Woda-2013-12-13.pdf)Oferta 1223 kB

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey