icon320x320        argenta-logo-jakosc

Oznaczanie drożdży w jogurtach za pomocą cytometrii przepływowej METIS BIOTECHNOLOGIES

Nowe urządzenie w ofercie Argenty

Accuri C6 Plus

CYTOMETR PRZEPŁYWOWY

accuric6

Cytometria przepływowa accuri2wykorzystuje pomiar fluorescencji  emitowanej przez wcześniej oznakowane komórki drobnoustrojów (w przypadku jogurtów są to drożdże).Dzięki tej technice w prosty sposób można uzyskać wynik jakościowy i ilościowy.

Accuri C6 Plus pracuje z wydajnością do 96 testów w ciągu 1 godziny oraz pozwala na uzyskanie dokładnego wyniku już po 25 godzinach!

 

 

Procedura badawcza składa się z 4 prostych kroków:

procedura

Producent oferuje indywidualne podejście do potrzeb klienta, dzięki czemu rozwiązanie jest elastyczne. Poza badaniami jogurtów, portoflio producenta jest szerokie i pozwala na badanie różnych matryc, jak między innymi: wsady owocowe, desery, soki, napoje, kosmetyki, środki higieny osobistej, a nawet produkty farmaceutyczne. Cytometria przepływowa jest techniką stosowaną szeroko również na rynku diagnostycznym.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Automatyzacja liczenia kolonii - Scan® 100

Automatyzacja liczenia kolonii

Scan® 100

Licznik kolonii

Ref. 435-000 - Ref. 435-001

 

TYLKO TERAZ W CENIE SPECJALNEJ %

 

Zaawansowany technicznie manualny licznik kolonii, wyróżniający się przyjaznymi dla użytkownika funkcjami i wspaniałą ergonomią.

 

SCAN100

- Intuicyjne zliczanie za pomocą długopisu – wystarczy nacisnąć na pole sensoryczne! Dźwięk sygnalizuje poprawne naciśnięcie

 

- System oświetlenia LED oraz technologia Dark Field: światło nie rozprasza się, kontrast jest optymalny a kolonie są bardzo dobrze uwidocznione i łatwo policzalne. Nie powoduje zmęczenia oczu operatora

   

    - Możliwy jest łatwy eksport danych do wybranego oprogramowania (PC/Mac) w celu zagwarantowania identyfikowalności.

 

 

 

 

 

 

 >>>POBIERZ ULOTKĘ<<<

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Surowice do określania serowarów Salmonella

W związku z ukazaniem się Rozporządzenia Komisji (UE) NR 1086/2011 z dnia 27 października 2011r. wprowadzającym jako kryterium bezpieczeństwa żywności w odniesieniu  do świeżego mięsa drobiowego oraz kryterium higieny procesu w odniesieniu do tusz drobiowych brojlerów i indyków Salmonella Typhimurium (również jednofazowe) i Salmonella Enteritidis,  firma Argenta poszerzyła swoją ofertę o surowice do określania serowarów Salmonella.

 

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najwyższej jakości surowice firmy Remel oraz gotowy zestaw surowic Statens Serum Institut do określania tych dwóch serowarów Salmonella.
Do końca roku oferujemy specjalną promocję na wyżej wymienione produkty.
Nasi przedstawiciele oraz  specjaliści pomogą  w dobraniu odpowiednich produktów potrzebnych do diagnostyki oraz ustaleniu schematu postępowania.

Podkategorie

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey