icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

Nowe urządzenie w ofercie Argenty

Accuri C6 Plus

CYTOMETR PRZEPŁYWOWY

accuric6

Cytometria przepływowa accuri2wykorzystuje pomiar fluorescencji  emitowanej przez wcześniej oznakowane komórki drobnoustrojów (w przypadku jogurtów są to drożdże).Dzięki tej technice w prosty sposób można uzyskać wynik jakościowy i ilościowy.

Accuri C6 Plus pracuje z wydajnością do 96 testów w ciągu 1 godziny oraz pozwala na uzyskanie dokładnego wyniku już po 25 godzinach!

 

 

Procedura badawcza składa się z 4 prostych kroków:

procedura

Producent oferuje indywidualne podejście do potrzeb klienta, dzięki czemu rozwiązanie jest elastyczne. Poza badaniami jogurtów, portoflio producenta jest szerokie i pozwala na badanie różnych matryc, jak między innymi: wsady owocowe, desery, soki, napoje, kosmetyki, środki higieny osobistej, a nawet produkty farmaceutyczne. Cytometria przepływowa jest techniką stosowaną szeroko również na rynku diagnostycznym.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey