icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Przetestuj nowy czytnik płytek wielodołkowych Thermo MULTISKAN SKY

top

 

1

 

Multiskan SKY firmy Thermo Scientific to spektrofotometr UV/VIS zaprojektowany z myślą o łatwym i wygodnym zastosowaniu w szerokim spektrum aplikacji fotometrycznych, szczególnie do analiz kwasów nukleinowych i białek. Możliwość szybkiej zmiany programu i parametrów pracy dla każdego użytkownika sprawia, że Multiskan SKY idealnie sprawdza się w przypadku laboratoriów wykonujących dużą ilość różnorodnych badań, w tym także testów spektralnych i analiz kinetycznych.

 

Wysoka wydajność i jakość uzyskanych wyników!

Układ optyczny w spektrofotometrze Multiskan Sky zapewnia stabilną wysoką wydajność i jakość prowadzonych pomiarów. Konstrukcja oparta jest o układ dwóch wiązek optycznych z wewnętrznym kanałem odniesienia i rozbudowanym systemem automatycznej diagnostyki. Zastosowanie systemu monochromatorowego umożliwia nieograniczone zmiany analiz i pomiar sygnałów fotometrycznych w zakresie od 200 do 1000nm. Skanowanie w pełnym spektrum można przeprowadzić zaledwie w 10 sekund!

 

2Prostota obsługi!

Panel sterowania wyposażony w dotykowy wyświetlacz oraz przystępny interfejs użytkownika pozwala na szybkie zmiany rodzajów prowadzonych testów. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w fabrycznie zaprogramowane podstawowe protokoły do analizy stężeń kwasów nukleinowych i białek, zarówno w przypadku stosowania płytek, kuwet lub specjalnej płytki do analiz mikro-objętości. W obu przypadkach wyniki pomiaru stężeń i czystości prób są automatycznie przeliczane i prezentowane graficznie. W przypadku protokołów białkowych istnieje możliwość wyboru z czterech zaprogramowanych rodzajów białek oraz dodania własnego.

W przypadku wszystkich analiz wyniki prezentowane są zarówno w postaci wykresów jak i obrazu płytki z użyciem „mapy ciepła”. Kolory stosowane w graficznej prezentacji wyników odzwierciedlają rzeczywiste kolory na płytce co ułatwia i przyspiesza analizę otrzymanych danych.

 

 

 Bezpieczne gromadzenie i analiza danych!

Spektrofotometr Multiskan Sky oferuje również szerokie możliwości magazynowania i 3przenoszenia danych przeprowadzonych pomiarów.Wyniki w sposób ręczny lub automatyczny mogą zapisywane na zewnętrzną pamięć USB lub przy pomocy połączenia sieciowego zapisane na zabezpieczonym dysku w chmurze Thermo Fisher Conect. Dysk wirtualny nie tylko zapewnia bezpieczne przechowywanie ale również umożliwia łatwy dostęp i udostępnienie danych innym współpracownikom. Wyniki zapisywane są w postaci plików Excell.

Dodatkowo, dostarczane wraz z urządzeniem oprogramowanie SkanIt oferuje szeroki wybór wbudowanych obliczeń do analiz uzyskanych wyników. Każdy z użytkowników może zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze i prowadzić analizy danych lub projektować nowy eksperyment w czasie kiedy spektrofotometr jest zajęty.

    

Sprawdź mnie!

Pełen opis i dane techniczne znajdziecie Państwo w załączonej broszurze . Jeśli chcecie Państwo sprawdzić możliwości jakie oferuje Multiskan SKY w swoim laboratorium, prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 506 145 872

Podkategorie

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey