icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2
  • 3

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Thermo-logoIndiko i Indiko Plus są w pełni automatycznymi, nastołowymi analizatorami biochemicznymi przeznaczonymi do wykonywania analiz rutynowcyh i testów specjalistycznych z zakresu enzymów, substratów, pierwiastków, białek spceyficznych, terapeutycznego monitorowania leków (TDM), substancji uzależniających (DoA) i monitorowania leków immunosupresyjnych. Moduł ISE jako opcja dodatkowa wykorzystuje elektrody jonoselektywne w pomiarach sodu, potasu i chlorków. 

Analizatory Indiko i Indiko Plus wytwarzane są w Vantaa w Finlandii przez firmę Thermo Fisher Scientific, która jest producentem także takich znanych marek jak Versa Trek  czy Konelab. Dostępne są w wersjach: zamkniętej odczynnikowo, częsciowo - otwartej i całkowicie otwartej (random access). 

Oznaczenia w analizatorach Indiko i Indiko Plus wykonywane są w trybie "pacjent po pacjencie" w specjalnie zaprojektowanych jednorazowych kuwetach TENCELLTM, umożliwiających jednoczesne wykonywanie różnych badań z tej samej próbki, redukujące kontaminacje związane z efektem przeniesienia i gwarantujące wysoką jakość badań. 

Na szczególne zainteresowanie zasługuje wbudowana błyskowa lampa ksenonowa, o bardzo długiej żywotności, dająca stabilne źródło światła przez cały czas pracy analizatora i pozwalająca na precyzyjne analizy tak wymagających oznaczeń jak narkotyków, leków czy immunosupresantów oraz możliwość wprowadzenia parametrów kalibratorów, kontroli czy aplikacji za pomocą skanera lub z odpowiedniego pliku.

Analizatory Indiko i Indiko Plus pracują na płynnych, gotowych do użycia odczynnikach firmy Thermo Fisher Scientific, które konfekcjonowane są w fiolki o pojemności 10 i 20 ml, zapewniające odpowiednią stabilność odczynników na pokładzie. Odczynniki są ponadto oznakowane za pomocą kodów kreskowych, dzięki czemu są automatycznie identyfikowane za pośrednictwem wewnętrznego czytnika kodów.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w analizatorach Indiko / Indiko Plus, ich użytkownicy mają stały dostęp do próbek, odczynników i zmieniacza kuwet bez jakiegokolwiek przerywania ciągłości wykonywanych analiz. 

Szybkie i proste procedury start-up i konserwacji oraz intuicyjne oprogramowanie w języku polskim pozwalają na wygodne i bezpieczne użytkowanie analizatorów Indiko / Indiko Plus w każdym laboratorium. 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia