icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2
  • 3

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Z przyjemności zawiadamiamy, że ukazał się nowy film promujący analizatory Indiko Plus. Satysfakcja jest tym większa, iż zdjęcia wykonywane były między innymi w dwóch laboratoriach w Polsce: w Laboratorium Wojewódzkiego Szpitala Urazowego w Piekarach Śląskich i Laboratorium NZOZ MEDICA w Radomiu. Nagrywanie materiału miało miejsce na początku października 2016 roku przez zespół firmy Thermo Scientific™ (Jimi Itämäki, operator kamery, Päivi Väänänen - Marketing Communications Manager, Livia Nemeth -Technical Product Specialist), a nagraniach uczestniczyli Natalia Bilska i Paulina Kozak (Laboratorium MEDICA) oraz Michał Swoboda (Laboratorium Szpitala Urazowego).


Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy pomagali mam podczas realizacji niniejszego materiału: Dyrekcji Szpitala i Kierownikowi Laboratorium Pani dr Elżbiecie Rabsztyn oraz Pani Agnieszce Flont za wyrażenie zgody na nagrania w laboratoriach i udostępnienie nam miejsca i poświęcony czas. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał pomoże w promocji Waszych Laboratoriów. W projekt zaangażowana była również firma Argenta – dystrybutor marki INDIKO w Polsce - w osobie Kierownika Produktu w Dziele Biochemii Klinicznej Krzysztofa Sobczyka, za co otrzymaliśmy również podziękowania od firmy Thermo Scientific™.

 

Uwielbiam Indiko Plus! – Nowe video promocyjne.


Z przyjemnością przedstawiamy dwa nowe filmy promocyjne dedykowane analizatorowi do badań biochemicznych i specjalistycznych Indiko™ Plus firmy Thermo Scientific™.

LINKI:

https://www.youtube.com/watch?v=OMrhJAHBneM

https://www.youtube.com/watch?v=3k3_-nYS7EE

WIĘCEJ FILMÓW: https://www.youtube.com/channel/UCgDb_9K6pQWABL3JTgrW2Aw

 

“Indiko Plus pomaga nam w zapewnieniu naszym Pacjentom wiarygodnych wyników w przystępnych cenach, a nam umożliwia efektywne prowadzenie laboratorium” mówi Anca-Catalina Șipoș, doktor i manager laboratorium “DobsiMed”, (Medias, Romunia).

 

“Otrzymywane przez nas wyniki są dokładne i powtarzalne. Dlatego możemy oferować naszym pacjentom najwyższą jakość badań laboratoryjnych”, zaznacza Natalia Bilska, diagnosta laboratoryjny z Laboratorium “Medica”, (Radom, Polska).

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi posprzedażowej lokalnego dystrybutora, na równi z jakością wykonywanych badań”, podkreśla Michał Swoboda, diagnosta laboratoryjny z laboratorium Wojewódzkiego Szpitala Urazowego im. dr Janusza (Piekary Śląskie, Polska).

 

DSC 0064 2

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia