icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Firma Argenta Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.K. jest dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu i odczynników diagnostycznych renomowanych producentów.

abaxis logo

 

 

 

Analizator Biochemiczny VetScan VS2

abaxis1

 

Jest innowacyjnym biochemicznym analizatorem POCT, wykorzystującym takie same metody oznaczeń jak w tradycyjnych analizatorach laboratoryjnych do uzyskania szybkich wyników (12 minut) w miejscu badania pacjenta.

 

Dlaczego badania POCT są tak istotne?


Badania POCT (point-of-care-testing) definiuje się jako badanie wykonywane obok lub w pobliżu pacjenta, którego wynik może prowadzić do zmiany w opiece nad pacjentem. Badania te umożliwiają szybką diagnostykę przy bezpośrednim kontakcie z pacjentem, a co za tym idzie – daje możliwość przyśpieszenia diagnozy, a tym samym w znaczny sposób przyczynia się do szybkiego podjęcia odpowiednich decyzji klinicznych.

 

W jaki sposób VetScan VS2 może pomóc w codziennej praktyce?

 

  • Czas  analizator w istotny sposób skraca czas potrzebny do uzyskania wyników badań laboratoryjnych- do 12 minut- szybsza diagnoza i dalsze postępowania kliniczne.
  • Objętość i rodzaj próbki  analizator świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie liczy się mała objętość próbki -wymaga około 100µl próbki. Materiałem badanym może być krew pełna, nie ma koniczności odwirowania próbki.
  • Panel badań  10 paneli badań dających możliwość dostosowania odpowiednich parametrów do Państwa potrzeb; szeroki zakres badań; pokrycie ponad 90% rutynowych badań laboratoryjnych; jednorazowe rotory zawierające odczynniki i odpowiednie kalibratory i kontrole.
  • Miejsce badania – miejsce obecności pacjenta - możliwość diagnostyki w miejscach, w których przeprowadzenie innej diagnostyki nie jest możliwe
  • Obsługa  prosta obsługa (3 kroki- dodatnie próbki, umieszczenie przygotowanego rotoru w analizatorze, odczyt wyników) w czasie zaledwie 12 min. praktycznie bez konieczności czynności konserwacyjnych; Intuicyjna i prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego – obsługa analizatora nie wymaga specjalistycznych szkoleń.

abaxis 3 obrazki

 

 

 

 

 

 

 

Analizator Hematologiczny VetScan HM5

 

vet scan HM5

 

 

Jest to kompaktowy, zautomatyzowany analizator hematologiczny 5-Diff o wysokiej dokładności
i powtarzalności wyników, z funkcją bezpośredniego pomiaru EOS.

 

Co wyróżnia VetScan HM5 od innych analizatorów dostępnych na rynku?

 

  • Czas  wystarczą tylko 4 minuty do uzyskania kompletnego wyniku CBC
  • Objętość i rodzaj próbki – mając do czynienia z małymi zwierzętami, niezwykle istotne jest aby do analizy wymagana była jak najmniejsza objętość próbki; w przypadku VetScan MH5 wystarczy już tylko 50µl pełnej krwi; do badania mogą być wykorzystane również inne płyny ustrojowe np. płyn z jamy otrzewnej czy maź stawowa
  • Panel badań  uzyskać można wyniki dla 24 parametrów; aparat posiada walidację dla 15 gatunków zwierząt; wydruk zawiera histogramy dla WBC, EOS, RBC, PLT
  • Obsługa  prosta obsługa (3 kroki- dodatnie próbki, umieszczenie w analizatorze, odczyt wyników) w czasie zaledwie 4 min.; Intuicyjna i prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego – obsługa analizatora nie wymaga specjalistycznych szkoleń.

abaxis21abaxis 22abaxis23

 

Analizator Gazometrii i Elektrolitów VetScan i-STST1

 

 abaxis4

 

Jest to wygodne i podręczne urządzenie do monitorowania gazometrii, elektrolitów i innych parametrów biochemicznych, oraz hematologicznych. Zastosowano w nim technologię pomiar impulsu elektrycznego generowanego przez czujnik umieszczony w panelu. Szybka i czuła metoda będąca „złotym standardem” dla tego typu analiz. 

 

Dlaczego warto wprowadzić analizator do czynności przed, w trakcie oraz po zabiegu?


Czas – wynik otrzymywany jest w przeciągu 2 minut
Objętość i rodzaj próbki – niespełna 95µl próbki pełnej krwi (1-3 kropli) nanoszonej bezpośrednio na wybrany panel, pozwala na uzyskanie pełnej analizy
Panel badań – do wyboru jest 10 paneli, dzięki którym można uzyskać wynik dla 20 parametrów
Obsługa – prosta obsługa (3 kroki- dodatnie próbki, umieszczenie w analizatorze, odczyt wyników) w czasie zaledwie 2 min.

 

abaxis31abaxis32abaxis33

 

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wniesieniem nowej jakości diagnostyki w Państwa placówce, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który przekaże więcej szczegółów dotyczących powyższych analizatorów. Kontakt podany poniżej.

 

Katarzyna Frątczak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. kom. 508 538 081

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia