icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Michalina Zielińska

Przedstawiciel Regionalny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 512 470 589

 

Adres

Argenta 
Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp.k.


ul. Polska 114, 60-401 Poznań
tel. +48 61 847 46 37
fax +48 61 848 34 77
fax +48 61 843 26 20
argenta@argenta.com.pl


Sąd Rejonowy
Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy
KRS nr 0000436487
NIP 781-10-11-656

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
zamowienia@argenta.com.pl


REKLAMACJE:

reklamacje@argenta.com.pl

 

DZIAŁ WSPARCIA SPRZEDAŻY - PRZEMYSŁ:

Marta Kaszuba

Specjalista ds. Sprzedaży / Odczynniki Chemiczne
m.kaszuba@argenta.com.pl
tel.: 506 231 456

 

Eliza Gębka

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży / Odczynniki Chemiczne
e.gebka@argenta.com.pl
tel.: 517 368 248

 

Jacek Tuchorski

Specjalista ds. Sprzedaży / Materiały Zużywalne, Sprzęt Laboratoryjny
j.tuchorski@argenta.com.pl
tel.: 515 034 363

Anna Czabańska-Śramska

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży / Materiały Zużywalne, Drobny Sprzęt Laboratoryjny
a.czabanska@argenta.com.pl
tel.: 515 034 363

 

Julia Cychnerska

Specjalista ds. Sprzedaży / Mikrobiologia
j.cychnerska@argenta.com.pl
tel.: 571 313 717

 

Marietta Rogozińska

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży / Sprzęt Laboratoryjny Thermo
m.rogozinska@argenta.com.pl
tel.: 506 145 872

 

Milena Wiśniewska

Koordynator Back Office
m.wisniewska@argenta.com.pl


DZIAŁ PRZEMYSŁ SEGMENT NAUKOWY - PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

 

Michał Kończak

Przedstawiciel Handlowy - Region Zachodni,Północno - Zachodni
m.konczak@argenta.com.pl
tel.: 504 877 894

 

Aneta Zambrzycka
Przedstawiciel Handlowy - Region Północno - Wschodni
a.zambrzycka@argenta.com.pl
tel.: 571 445 765


Jolanta Szydłowska
Przedstawiciel Regionalny - Region Południowy
j.szydlowska@argenta.com.pl
tel.: 505 687 889

 

 

DZIAŁ KLINIKI - DIAGNOSTYKA LAB.

Wojciech Kisielewski
Kierownik Sprzedaży
w.kisielewski@argenta.com.pl
tel.: 505 541 131

 

Izabela Kopańska
Specjalista ds. aplikacji
i.kopanska@argenta.com.pl
tel.: 506 294 848 

 

Joanna Zawór
Młodszy specjalista ds. aplikacji
j.zawor@argenta.com.pl
tel.: 504 877 920

 
 

DZIAŁ KLINIKI - DIAGNOSTYKA LAB. - PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI


Dr n. med. Marcin Naklicki
Przedstawiciel - Polska Północno - Wschodnia
m.naklicki@argenta.com.pl
tel.: 518 600 822

 

Daria Białasz
Przedstawiciel - Polska Południowo - Zachodnia
d.bialasz@argenta.com.pl
tel.: 515 140 708

 

Łukasz Operacz
Przedstawiciel - Polska Południowo - Centralna
l.operacz@argenta.com.pl 
tel.: 515 034 364

 

Karolina Malinowska
Przedstawiciel - Polska Południowo - Wschodnia
k.malinowska@argenta.com.pl 
tel.: 502 346 396

 

Patryk Wójcik
Przedstawiciel - Polska Południowo - Wschodnia
p.wojcik@argenta.com.pl 
tel.: 506 145 864

 

Patrycja Januszczak
Przedstawiciel - Polska Północna
p.januszczak@argenta.com.pl
tel.: 504 997 521

 

DZIAŁ DIAGNOSTYKA WETERYNARYJNA


Katarzyna Frątczak
Kierownik ds. Sprzedaży
k.fratczak@argenta.com.pl
tel.: 508 538 081


Agata Richter
Przedstawiciel Regionalny
a.richter@argenta.com.pl
tel.: 506 381 531

 

DZIAŁ SERWISU:

ul. Człuchowska 6
60 - 434 Poznań
serwis@argenta.com.pl


KSIĘGOWOŚĆ:
ksiegowosc@argenta.com.pl

 

DOKUMENTACJA PRODUKTOWA:

dokumentacja@argenta.com.pl