icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Najbardziej pracochłonnym i czasochłonnym etapem metod ilościowych jest manualne zliczanie wyrosłych kolonii. Alternatywą dla tego żmudnego procesu, zmniejszającą znacznie pracochłonność jest zastosowanie automatycznego licznika kolonii. Dodatkową zaletą wprowadzenia automatycznego liczenia jest możliwość archiwizacji wyników łącznie ze zdjęciami oraz generowanie w prosty sposób wygodnych, czytelnych raportów i ich integracji z wewnętrznym systemem laboratorium.

licznik-bioavlee
Licznik kolonii Bioavlee Quantica 500™ to urządzenie spełniające wszystkie te zadania. Dzięki najwyższej w swojej klasie rozdzielczości kamery i odpowiednio dobranym algorytmom, zapewnia wysoką skuteczność zliczania- jedna płytka zliczana jest w mniej niż pół sekundy, przy czym nawet zlane kolonie są poprawnie odróżniane. Te cechy licznika kolonii Bioavlee wyróżniają go z pośród dotychczasowych rozwiązań tego typu.
Oprogramowanie licznika Quantica 500™ jest wykonane w języku polskim, proste w obsłudze i funkcjonalne. Umożliwia m.in. wyłączanie ze zliczania fragmentów płytki o dowolnym kształcie, oddzielanie kolonii od artefaktów oraz ręczne dodawanie i odejmowanie kolonii. Urządzenie daje możliwość zliczania kolonii na kilku typach płytek Petriego.
Quantica 500™ jest, co również bardzo ważne, atrakcyjna cenowo w stosunku do konkurencyjnych liczników kolonii.

Dane techniczne :
Kamera 5 Mpix (2592x1944) CMOS,
zoom x 64
Rozdzielczość kamery 2592x1944 px
Zasilanie 100-240 V / 50-60 Hz
Wymiary 24x20x25 cm
Waga 2,5 kg
Min. rozmiar wykrywanej kolonii: 0,05 mm
Format płytek do 90 mm.
Odczyt wyników <0,5 sek.
Format raportów: .xls, .jpeg, .png, .pdf (możliwość integracji z systemem wewnętrznym klienta)
Język oprogramowania polski, angielski, niemiecki, francuski
Archiwum zdjęć i wyników- tak
Skaner kodów kreskowych- tak
Złącze USB do komputera- tak

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, aby uzyskać więcej informacji i sprawdzić działanie licznika we własnym laboratorium.

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey