icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

W 2012 roku firma Argenta Mikrobiologia nawiązała współpracę z niemiecką firmą Nal von Minden GmbH oferującą szybkie testy immunologiczne do badań przyłóżkowych. W ofercie firmy znajdują się szybkie testy kasetkowe, paskowe, ELISA i lateksowe z obszarów bakteriologii, chorób zakaźnych, serologii, pediatrii, ginekologii, urologii i toksykologii. 30 letnie doświadczenie firmy Nal Von Minden poparte wdrożeniem systemów zarządzania jakością ISO 9001 i 13485 pozwala oferować produkty do diagnostyki in vitro o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów.

 

Firma Nal von Minden GmbH zapewnia szybką i profesjonalną obsługę dla swoich testów, dostarcza polskie instrukcje oraz reaguje na wszelkie uwagi klientów.
W związku z potrzebami rynku medycznego oraz naszych klientów poszerzamy swoją ofertę produktów o nowe szybkie testy do diagnostyki in vitro oraz szybkie testy stosowane w analityce.
Do naszej oferty zostały wybrane najczęściej stosowane w rutynowej diagnostyce laboratoryjnej testy, jednakże istnieje możliwość zakupu wszystkich testów znajdujących się w ofercie firmy Nal von Minden.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey