icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

W 2012 roku firma Argenta Mikrobiologia nawiązała współpracę z niemiecką firmą Nal von Minden GmbH oferującą szybkie testy immunologiczne do badań przyłóżkowych. W ofercie firmy znajdują się szybkie testy kasetkowe, paskowe, ELISA i lateksowe z obszarów bakteriologii, chorób zakaźnych, serologii, pediatrii, ginekologii, urologii i toksykologii. 30 letnie doświadczenie firmy Nal Von Minden poparte wdrożeniem systemów zarządzania jakością ISO 9001 i 13485 pozwala oferować produkty do diagnostyki in vitro o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów.

 

Firma Nal von Minden GmbH zapewnia szybką i profesjonalną obsługę dla swoich testów, dostarcza polskie instrukcje oraz reaguje na wszelkie uwagi klientów.
W związku z potrzebami rynku medycznego oraz naszych klientów poszerzamy swoją ofertę produktów o nowe szybkie testy do diagnostyki in vitro oraz szybkie testy stosowane w analityce.
Do naszej oferty zostały wybrane najczęściej stosowane w rutynowej diagnostyce laboratoryjnej testy, jednakże istnieje możliwość zakupu wszystkich testów znajdujących się w ofercie firmy Nal von Minden.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey