icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

ERBApharm®

Linia odczynników chemicznych dedykowana dla rynku farmaceutycznego

 

Jest nam niezwykle miło zakomunikować Państwu, że firma Argenta poszerzyła portfolio produktów o linię odczynników chemicznych ERBApharm® dedykowaną wysokim wymaganiom rynku farmaceutycznego.

Produkty te są przeznaczone do stosowania jako surowce, półprodukty syntetyczne, odczynniki do produkcji substancji czynnych, produkty wyjściowe i roztwory biofarmaceutyczne.

Katalog ERBApharm® obejmuje ponad 500 produktów:

 Rozpuszczalniki

 Kwasy, zasady czyste , rozcieńczone oraz ich roztwory mianowane

 Odczynniki organiczne i nieorganiczne

 Mieszaniny

Specyfikacje są zgodne z obowiązującymi wymaganiami Farmakopei lub, w przypadku braku tych wymagań, z dokładnymi specyfikacjami sprzedaży. Gwarantujemy dostęp do pełnej dokumentacji wymaganej w przemyśle farmaceutycznym, tj. miejsce wytwarzania, synteza lub schemat przepływu reakcji, BSE/TSE, pozostałości związków metali etc.

ERBApharm® to także elastyczne konfekcjonowanie - oferuje opakowania od 1g do 1tony dla ciał stałych oraz 1 do 25000l dla cieczy

W załączonej ulotce znajdą Państwo wyczerpujące informacje dotyczące procedur związanych z produkcją , przepakowywaniem i magazynowaniem surowców i odczynników laboratoryjnych ERBApharm® oraz listę oferowanych produktów.

 

CARLO ERBA ERBApharm

 

 

Pamiętać należy, że mocną stroną producenta linii ERBApharm® , firmy Carlo Erba, jest zdolność do zaproponowania szytych na miarę rozwiązań dedykowanych klientom setora farmaceutycznego.

 

 

Zapraszamy do współpracy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey