icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

 

1. NOWI KLIENCI

Ze względu na specyfikę oferowanych produktów, zakupów w firmie Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. dokonywać mogą wyłącznie firmy i instytucje.

Nie ma możliwości sprzedaży dla Klientów Indywidualnych.

Każdy nowo zarejestrowany klient otrzymuje swój indywidualny numer klienta , na który prosimy powoływać się przy zamówieniu.

Przed złożeniem pierwszego zamówienia prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

  • Zamówienie (przesłane pocztą, faxem lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • kopia nadania numeru NIP
  • kopia zaświadczenia nadania numeru REGON
  • kopia wypisu z Krajowego Rejestru Sądowego

Przed realizacją pierwszego zamówienia zastrzegamy sobie prawo do pobrania przedpłaty w wysokości 100% wartości zamówienia.

2. PŁATNOŚCI

Forma i termin płatności ustalane są indywidualnie.

W przypadku niedotrzymania terminu płatności ,za każdy dzień opóźnienia naliczone zostaną ustawowe odsetki a także wstrzymana zostanie realizacja zamówień.

Informacje o nieuregulowanych zobowiązaniach, zgodnie z Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych z dnia 9 kwietnia 2010r. (Dz.U. Nr 81, poz.530), będą przekazywane do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.

3.TRANSPORT

Koszty transportu ustalane są dla każdego klienta indywidualnie.

Standardowo dla zamówień o wartości poniżej 500PLN netto opłata za transport wynosi 30PLN. Koszt dostawy odczynników dla zamówień o wartości przewyższającej wartość 500PLN ponosi Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

4.REKLAMACJE I ZWROTY

Kupujący ma obowiązek sprawdzenia przesyłki bezpośrednio po jej otrzymaniu. Ewentualne braki, niezgodności bądź uszkodzenia należy zgłosić nie później niż w ciągu 7 dni od daty odbioru przesyłki.

W przypadku przesyłek kurierskich reklamacje będą przyjmowane jedynie na podstawie protokołu stwierdzającego uszkodzenie przesyłki, sporządzonego w obecności kierowcy przewoźnika i przez niego potwierdzonego podpisem.

Zgłoszenie reklamacji ilościowej lub jakościowej tylko w formie pisemnej.

Towary dostarczone niewłaściwie na skutek błędu w zamówieniu klienta mogą podlegać zwrotowi po uzyskaniu pisemnej zgody ze strony Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Towary zwracane bez uzgodnienia nie będą przyjęte.

5. OGRANICZENIA W SPRZEDAŻY

Sprzedaż substancji sklasyfikowanych jako trucizny (T+), substancji żrących oznaczonych symbolem R:35 , substancji zubożających warstwę ozonową (SZWO) oraz znajdujących się na liście prekursorów narkotykowych kategorii 1 i 2, podlega pewnym ograniczeniom:

 

6. FORMULARZE DO POBRANIA:

7. PRZYDATNE LINKI

Wyszukiwarka produktów Acros Organics

Certyfikaty Acros

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Scientific Fisher-Chemical Fisher-BioReagents Acros-Organics MaybridgeAlfa Aesar