Eksperci  z misją

Od ponad 30 lat łączymy wiedzę ekspercką z zaangażowaniem w pomaganie innym. Jesteśmy zespołem, który zmienia oblicze diagnostyki laboratoryjnej w Polsce, gotowym do realizacji najambitniejszych projektów. Dlatego z dumą włączyliśmy się do walki z SEPSĄ –celu zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2022 r.

Problem SEPSY w Polsce jest pilny i wymagający szybkich działań. To właśnie czas i jakość przeprowadzanych badań
grają najważniejsze role w wykrywaniu przypadków SEPSY. Jako Eksperci z Misją zainstalowaliśmy system automatyczny do ilościowego oznaczania lekowrażliwości ARIS HiQ oraz przeszkoliliśmy personel medyczny w 44 szpitalach w całej Polsce.
W 26 placówkach natomiast zainstalowaliśmy oraz przeprowadziliśmy szkolenia aplikacyjne z urządzenia do szybkiej diagnostyki SEPSY – dRAST TM. Umożliwia ono fenotypowanie minimalnego stężenia hamującego (MIC) bezpośrednio z dodatniego posiewu krwi.

W celu otrzymania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt: media@argenta.com.pl

Szybka diagnostyka SEPSY:

1
QuantaMatrix dRAST™

System dRAST do oznaczania lekowrażliwości bezpośrednio z dodatnich posiewów krwi. Umożliwia uzyskanie antybiogramów nawet w ciągu 4 h z wykorzystaniem metody mikrorozcieńczeń w bulionie.

2
QuantaMatrix dRAST™

Zobacz film instruktażowy

3
System Sensititre ARIS HiQ

Nowy System Sensititre ARIS HiQ zawiera szereg funkcji zaprojektowanychw celu optymalizacji pracy: łatwość użytkowania, wydajną obsługę płytek, standardowe i konfigurowalne opcje AST, łączność LIS, dużą pojemność przy małej powierzchni.

4
BC120 Zautomatyzowany system do posiewów krwi

Zautomatyzowany system do posiewów krwi Autobia wykorzystuje zaawansowane technologie nieinwazyjne i wizualizacyjne przy użyciu unikalnego systemu wykrywania optycznego w celu zapewnienia pełnego zautomatyzowania procesu posiewów krwi.

5
Rodzaje butelek z podłożem hodowlanym w systemie BC 120 (Autobio)

Butelki plastikowe – odporne na stłuczenia; ograniczony kontakt z materiałem zakaźnym. Każda butelka posiada indywidualny kod kreskowy.

6
BC60 Zautomatyzowany system do posiewów krwi

systemu wykrywania optycznego, w celu zapewnienia pełnego zautomatyzowania procesu badania posiewów krwi.

7
Autof MS1000/MALDI-TOF

Automatyczny system identyfikacji mikroorganizmów działający w technologii spektrometrii mas.

8
Autof MS2600/MALDI-TOF

Automatyczny system identyfikacji mikroorganizmów działający w technologii spektrometrii mas.