Autoklawy to jeden z podstawowych sprzętów wykorzystywanych do sterylizacji, powszechnie stosowany w laboratoriach i medycynie. Autoklaw jest hermetycznie zamkniętym, ogrzewanym naczyniem, w którym można przeprowadzać procesy chemiczne, w tym właśnie sterylizację za pomocą pary wodnej o wysokim ciśnieniu, która zabija wszelkie mikroorganizmy i ich przetrwalniki. Zastosowanie autoklawów jest bardzo szerokie – sterylizacja instrumentów i sprzętów medycznych, farmaceutycznych, kosmetycznych, a także stosowanie w procesie obroki żywności celem uzyskania jałowości produktów. Argenta ma w ofercie autoklawy laboratoryjne oraz niezbędne do nich akcesoria.Oferuje też inny sprzęt laboratoryjny, szkło i urządzenia do przygotowania, badania próbek.

Anabac Citrus- kulki do autoklawu o zapachu cytrynowym; op.= 100 szt;
Autoklawy \ Akcesoria dodatkowe

id 320-300
Interscience

Anabac Peach- kulki do autoklawu o zapachu brzoskwiniowym; op.= 100 szt;
Autoklawy \ Akcesoria dodatkowe

id 320-500
Interscience

Anabac Classic- kulki do autoklawu o zapachu miętowo- eukaliptusowym; op.= 100 szt;
Autoklawy \ Akcesoria dodatkowe

id 320-100
Interscience

Anabac Poma- kulki do autoklawu o zapachu jabłkowym; op.= 100 szt;
Autoklawy \ Akcesoria dodatkowe

id 320-200
Interscience
Wykorzystanie autoklawów
Autoklawy w ofercie Argenty

Autoklawy laboratoryjne pozwalają przeprowadzić najlepszy proces sterylizacji, dlatego są przydatne w tak wielu branżach. Z ich pomocą sterylizuje się instrumenty dentystyczne, chirurgiczne, laryngologiczne, kosmetyczne, weterynaryjne, materiały opatrunkowe, środki farmaceutyczne, narzędzia wykorzystywane w studiach tatuażu, gabinetach odnowy biologicznej. Sterylizować można skalpele, pęsety, zaciski, nożyczki, grzebienie, endoskopy, wzierniki. W szpitalach sterylizuje się odpady medyczne celem ich unieszkodliwienia przed utylizacją. Autoklawy stosowane są też w laboratoriach analitycznych i badawczych, jak mikrobiologiczne, biotechnologiczne, chemiczne, farmaceutyczne, by przeprowadzić procesy chemiczne czy symulację. Na szeroką skalę używa ich przemysł spożywczy, farmaceutyczny, biotechnologiczny w procesie obróbki produktów.

Argenta wychodząc naprzeciw potrzebom klientów – specjalistycznych laboratoriów czy ośrodków badawczych, ma w ofercie autoklawy laboratoryjne oraz akcesoria do nich. Wszystkie produkty spełniają branżowe normy, są intuicyjne w obsłudze, funkcjonalne i wytrzymałe.

Sprzęt laboratoryjny – wykorzystanie

Autoklawy to jedno z urządzeń do sterylizacji i oczyszczania wykorzystywane w laboratoriach, obok myjek, zmywarek. Poza tą grupą sprzętu, Argenta dysponuje też szerokim asortymentem urządzeń do przygotowania próbek, to jest dilutory, pompy, miksery, liczniki kalorii, wirówki, oraz do ich badania. W katalogu produktów znaleźć można też szkło laboratoryjne w różnych kształtach.

Oferta Argenty

Laboratoria, ośrodki badawcze, zakłady weterynaryjne, inspektoraty sanitarne i inne obiekty stosujące procesy mikrobiologiczne, chemiczne, analityczne mogą z pomocą dostawcy Argenty zaopatrzyć się w odczynniki, systemy, analizatory, szybkie testy, materiały zużywalne czy preparaty do walidacji badań.

Czemu warto wybrać Argentę?

Argenta działa na rynku sprzętu diagnostycznego od ponad 30 lat. W tym czasie zbudowała swoją markę i renomę oraz sieć partnerów oferujących innowacyjne i niezawodne produkty. Argenta wyróżnia się nie tylko bardzo bogatą ofertą, ale także profesjonalnym wsparciem klienta, zarówno na etapie przed jak i po sprzedaży.

Katalog produktów