Statens Serum Institute

SSI Diagnostica opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do diagnostyki in vitro dla mikrobiologii klinicznej, diagnostyki weterynaryjnej, kontroli żywności, badania środowiska i stanu higieny, kontroli jakości oraz produkty dla przemysłu szczepionkowego. W ofercie firmy znajdują się pożywki mikrobiologiczne, surowice i testy diagnostyczne w postaci zestawów do aglutynacji lateksowej, jak i techniki PCR.

SSI Diagnostica ściśle współpracuje z Narodowym Laboratorium Referencyjnym dla Bakterii Enteropatogennych w SSI, a wytwarzane produkty posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 13485. 

Surowice SSI Diagnostica do serotypowania Salmonella produkowane są zgodnie z ”Guidelines for the preparation of Salmonella antisera” Instytutu Pasteur’a we Francji i cieszą się doskonałą opinią w laboratoriach na całym świecie, dzięki wysokiej specyficzności i wydajności.

W ofercie firmy znajdują się również surowice dla innych bakterii enteropatogennych oraz liofilizowane preparaty szczepów pochodzących z kolekcji SSI.

Przeglądaj produkty Statens Serum Institute
Katalog produktów