Analizatory biochemiczne

Nowoczesne i precyzyjne analizatory biochemiczne, odczynniki, materiały zużywalne w ofercie renomowanego dystrybutora z długoletnim doświadczeniem.

Argenta oferuje niezawodne, precyzyjne, szybkie w działaniu analizatory biochemiczne umożliwiające dokładny pomiar parametrów biochemicznych. W asortymencie znajdują się także materiały zużywalne, odczynniki i dodatkowe akcesoria.

Łącznie Argenta oferuje ponad 500 produktów do elastycznych, dokładnych i błyskawicznych badań w placówkach medycznych, laboratoriach i klinikach. To innowacyjne rozwiązania od licznych renomowanych producentów znanych na całym świecie. Ponadto oferujemy wsparcie podczas procesu sprzedaży oraz serwis wykwalifikowanej i doświadczonej kadry firmy.

Analizatory biochemiczne

Wiodący dystrybutor analizatorów biochemicznych

Firma Argenta z Poznania od 30 lat działa na polskim rynku diagnostycznym i biotechnologicznym. W tym czasie stała się wiodącym dystrybutorem rozwiązań z zakresu diagnostyki mikrobiologicznej, a także wyposażenia i sprzętu laboratoryjnego. Argenta oferuje wysokiej jakości produkty jak analizatory biochemiczne, odczynniki mikrobiologiczne, diagnostyczne i chemiczne, systemy do diagnostyki molekularnej, systemy do identyfikacji i lekooporności, testy potwierdzające i zestawy diagnostyczne, materiały kontrolne i szczepy wzorcowe, materiały zużywalne, systemy i zestawy do poboru oraz transportu prób i wiele innych.

W portfolio firmy znajduje się ponad 10 000 nowatorskich, spełniających normy i standardy międzynarodowe produktów pozwalających na kompleksowe wyposażenie laboratoriów i jednostek badawczych.

Wsparcie procesu kupna analizatorów biochemicznych

Profesjonalizm i przyjazne podejście do klienta na każdym etapie sprzedaży to coś, co wyróżnia firmę Argenta. Kadra ekspertów o wieloletnim doświadczeniu służy poradą przy wyborze produktów i dostosowuje ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Doradza także w zakresie wdrożenia sprzętu czy urządzeń w laboratorium.

Ponadto firma oferuje usługi serwisowe zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego wygaśnięciu.

Odbiorcy analizatorów biochemicznych

Argenta dostarcza analizatory biochemiczne do prywatnych i publicznych laboratoriów klinicznych, laboratoriów biochemicznych, jednostek naukowo-badawczych, placówek ochrony zdrowia i innych obiektów, gdzie szybkość i dokładność badań mają kluczowe znaczenie.

Katalog produktów