Szybkie testy

Szybkie testy diagnostyczne do jakościowego wykrywania szerokiego wachlarzu zakażeń, między innymi koronowirusa SARS-CoV-n2.

Szybkie testy diagnostyczne to nowoczesne, wygodne i precyzyjne sposoby na wykrywanie szerokiej gamy zakażeń, pozostałości alergenów czy mykotoksyn, a także obecności narkotyków. Znane od wielu lat testy immunologiczne w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, zyskując powszechne zastosowanie przy monitorowaniu rozwoju epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Dzięki kasetkowym testom na obecność przeciwciał można szybko stwierdzić, czy dana osoba przeszła zakażenie koronawirusem. Z kolei testy antygenowe dają możliwość potwierdzenia zakażenia koronawirusem w pierwszych dniach infekcji. W ofercie sklepu online Argenta jest prawie 600 różnego rodzaju szybkich testów stosowanych w mikrobiologii i diagnostyce.

Szybkie testy o dużej precyzji i szerokim zastosowaniu

Zalety stosowania szybkich testów diagnostycznych

Szybkie testy diagnostyczne, jak sama nazwa wskazuje, wyróżniają się przede wszystkim możliwością szybkiego wykonania i uzyskania wyników w kilka sekund czy kilka, kilkanaście minut, zależnie od rodzaju testu i stopnia jego złożoności. Szybkie testy są ponadto precyzyjne i zapewniają wysoką jakość wyników, a także ich powtarzalność. Przy korzystaniu z wielu szybkich testów, można przeprowadzić badania na szerszą skalę, oszczędzając znacząco na czasie, jednocześnie odczytując wyniki z wielu testów. Korzystanie z testów jest bardzo proste, niewymagające specjalistycznej wiedzy.

Rodzaje szybkich testów diagnostycznych

Bogate portfolio produktów sklepu Argenta obejmuje szybkie testy:

· Immunologiczne, stosowane w badaniach immunologicznych, gdy sprawdza się relację antygenów i przeciwciał.

· Testy narkotykowe do wykrycia obecności danych narkotyków w organizmie.

· Testy do wykrywania drobnoustrojów, jak salmonella, listeria.

· Testy na obecności pozostałości alergenów, np. migdałów, ryb, glutenu, soi, orzechów arachidowych, skorupiaków, orzechów laskowych.

· Testy ATP do badania bez użycia luminometru w celu sprawdzenia pozostałości glutenu, białek i innych substancji na powierzchniach produkcyjnych i roboczych,

· Testy do ilościowego badania na obecność mykotoksyn wytwarzanych przez niektóre gatunki grzybów.

· Testy w kierunku diagnostyki SARS-CoV-2 – serologiczne i antygenowe.

Szybkie testy od sprawdzonych producentów

Argenta jest wiodącym na rynku dystrybutorem produktów do diagnostyki mikrobiologicznej, oferującym także szybkie testy mikrobiologiczne oraz diagnostyczne. W sklepie online dostępna jest bogata gama testów od renomowanych, znanych na całym świecie producentów. Argenta zaopatruje w testy, odczynniki chemiczne i biologiczne, analizatory, sprzęt czy szkło laboratoryjne jednostki naukowe i badawcze, laboratoria chemiczne i mikrobiologiczne, a także badające żywność, czy kliniczne, zakłady higieny weterynaryjnej, obiekty inspekcji sanitarnej.

Katalog produktów