Odczynniki mikrobiologiczne

Gwarancja bezpieczeństwa i precyzji. Proponujemy pożywki, odczynniki i testy do badań mikrobiologicznych, spełniające międzynarodowe normy dotyczące składu, właściwości i kontroli jakości. 

Precyzyjność i bezpieczeństwo badań biotechnologicznych i diagnostycznych w dużej mierze zależy od używanych odczynników biologicznych. Argenta oferuje szeroki zakres odczynników wysokiej jakości, które pochodzą od znanych i cieszących się zaufaniem producentów.

W portfolio produktów znajdują się: odczynniki do barwienia metodą manualną i automatyczną, pożywki gotowe i sypkie, testy identyfikacyjne: krążki, paski, odczynniki, panele do identyfikacji biochemicznej, testy aglutynacyjne, testy immunologiczne: analizatory, odczynniki, testy ELISA, testy immunochromatograficzne, testy immunofluorescencyjne, krążki antybiotykowe, testy do oznaczania lekowrażliwości metodą mikrorozcieńczeń, generatory atmosfer, testy kontroli sterylizacji nadtlenkiem wodoru, parowej, radiacyjnej, suchym, gorącym powietrzem, tlenkiem etylenu, odczynniki.

Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy.

Systemy i analizatory z zakresu mikrobiologii

Odbiorcy analizatorów i systemów do mikrobiologii

Argenta dostarcza wszystkie niezbędne systemy i aparatury z zakresu mikrobiologii i badań mikrobiologicznych do laboratoriów mikrobiologicznych, jednostek naukowo-badawczych, laboratoriów klinicznych, zarówno prywatnych, jak i państwowych, oraz innych jednostek zajmujących się mikrobiologią.

Wiodący dystrybutor analizatorów i systemów z zakresu mikrobiologii

Argenta to wiodący dystrybutor innowacyjnych, precyzyjnych, wysokiej klasy systemów oraz analizatorów z zakresu mikrobiologii, a także innych produktów na użytek branży diagnostycznej i biotechnologicznej, np. odczynników mikrobiologicznych, diagnostycznych i chemicznych, diagnostycznych analizatorów klinicznych, systemów do diagnostyki molekularnej, systemów do identyfikacji i lekooporności, sprzętu i wyposażenia laboratoryjnego, materiałów zużywalnych, materiałów kontrolnych etc. W ofercie firmy łącznie znajduje się ponad 10 000 produktów od licznych, renomowanych producentów. Przez 30 lat obecności na rynku Argenta wypracowała sobie silną pozycję, a to dzięki wytężonej pracy, stałemu unowocześnianiu infrastruktury i oferty, podnoszeniu kwalifikacji kadry i rozszerzeniu portfolio kontrahentów, klientów i rozwiązań.

Wsparcie procesu kupna akcesoriów do badań z zakresu mikrobiologii

Klienci Argenta mogą liczyć na profesjonalizm procesu sprzedażowego na każdym jego etapie – od doradztwa w kwestii wyboru akcesoriów do zastosowania w procesach mikrobiologicznych, przez przygotowanie spersonalizowanej oferty, po wsparcie w zakresie wdrożenia rozwiązań. Ponadto firma oferuje serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych aparatur.

Katalog produktów