Interscience

Interscience to założona w 1979 francuska firma dostarczająca materiały i urządzenia przeznaczone do szybkiej i bezpiecznej analizy mikrobiologicznej w laboratoriach badających żywność, kosmetyki i produkty farmaceutyczne.

Interscience oferuje pełną gamę worków do pobierania, transportu i homogenizacji próbek oraz statywów ułatwiających organizację worków i płytek w laboratorium.
Homogenizator laboratoryjny BagMixer®, umożliwiający szybkie i bezpieczne przygotowanie próbki do badań, stał się światowym best-sellerem.

Firma oferuje również dilutory grawimetryczne Gravimat® oraz pompy perystaltyczne FlexiPump®  do rozlewania pożywek i przygotowywania rozcieńczeń.
Dzięki urządzeniom do posiewu, w tym najnowszemu EasyDilute®, jedynym urządzeniu na rynku wykonującym automatycznie rozcieńczenia i posiew oraz automatycznym licznikom kolonii Scan® osiągnięto niezrównany poziom wydajności.

Duże inwestycje w badania i rozwój pozwalają zapewnić najbardziej niezawodne produkty na rynku, a marka Interscience jest dzisiaj rozpoznawana na całym świecie.

Przeglądaj produkty Interscience
Katalog produktów