Sprzęty laboratoryjne

Wysokiej klasy sprzęty laboratoryjne od światowych producentów. Technologia i jakość, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby nowoczesnego laboratorium.

Oferta dystrybutora Argenta jest kompleksowa i obejmuje szkło i sprzęt laboratoryjny do różnych zastosowań i wszelkiego rodzaju obiektów badawczych takich jak: inkubatory i suszarki, densytometry, dilutory, drobne sprzęty laboratoryjne, liczniki kolonii, media preparatory, pompy, próbniki powietrza, autoklawy, homogenizatory perystaltyczne, pipety i końcówki, posiew spiralny, wirówki laboratoryjne.

Wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie i precyzyjny sprzęt laboratoryjny oraz wytrzymałe szkło sprostają wymaganiom nowoczesnego laboratorium. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe normy i pochodzą od renomowanych producentów znanych w branży diagnostycznej na całym świecie.
 

Systemy i analizatory z zakresu mikrobiologii

Szkło i sprzęt laboratoryjny – wykorzystanie

Szkło to materiał najczęściej używany do wykonywania naczyń wykorzystywanych w laboratoriach. Szklane naczynia laboratoryjne mają różne kształty i często są uszlachetniane  dodatkowymi substancjami takimi jak potas, kwarc czy sod w zależności od ich przeznaczenia. Wszystkie naczynia ze szkła łączy wysoka wytrzymałość mechaniczna i termiczna oraz obojętność na działanie roztworów zasadowych i kwasowych. Szkło i sprzęt laboratoryjny używane są w instytucjach zajmujących się badaniami biologicznymi, fizycznymi, chemicznymi, klinicznymi, a także badającymi żywność.

Wiodący producent sprzętu laboratoryjnego, chemii, szkła

Argenta jest wiodącym dystrybutorem sprzętu laboratoryjnego, analizatorów, systemów i szkła do zastosowań w branży biotechnologicznej i diagnostycznej. Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych produktów do kompleksowego zastosowania oraz służenie pomocą w zakresie doboru sprzętu, jego aplikacji i serwisu. Marka wyróżnia się wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz profesjonalizmem na każdym etapie sprzedaży i serwisu gwarancyjnego czy pogwarancyjnego. Argenta stale współpracuje z licznymi jednostkami naukowo-badawczymi.

Argenta i sprzęt laboratoryjny – historia pasji i pracy

Argenta od 30 lat działa na rynku i w tym czasie zdobyła szerokie portfolio klientów i kontrahentów. Konsekwentnie podnosi jakość usług, unowocześniając infrastrukturę, usprawniając proces sprzedaży i kształcąc swoje kadry. Jako partnerów wybiera tylko cieszących się renomą producentów oferujących najwyższej jakości produkty. Obecnie firma ma w ofercie ponad 10 000 urządzeń, sprzętu i materiałów, dzięki którym laboratoria i jednostki badawcze mogą wyposażyć się kompletnie, korzystając tylko z oferty Argenty. Poza sprzętem laboratoryjnym klienci znajdą w portfolio produktów m.in. odczynniki mikrobiologiczne, diagnostyczne i chemiczne, diagnostyczne analizatory kliniczne, systemy do diagnostyki molekularnej, systemy do identyfikacji i lekooporności, testy potwierdzające i zestawy diagnostyczne, materiały kontrolne i szczepy wzorcowe, materiały zużywalne, systemy i zestawy do poboru oraz transportu prób czy urządzenia do badania czystości mikrobiologicznej środowiska i produkcji.

Katalog produktów