Systemy i analizatory

Wysokiej klasy analizatory od renomowanych producentów oraz dopracowane systemy do analiz. To szczyt profesjonalnych technologii i jakość, które kompleksowo odpowiadają na potrzeby nowoczesnego laboratorium.

Oferujemy wysokiej jakości, dopracowane systemy i analizatory z zakresu mikrobiologii od prestiżowych producentów znanych na całym świecie. Liczne produkty z oferty Argenta pozwalają na kompleksowe wyposażenie jednostek wykonujących badania z zakresu mikrobiologii.

Badania tego typu mają na celu wykrywanie drobnoustrojów chorobotwórczych w materiale klinicznym i oznaczenie ich wrażliwości na antybiotyki. Badanie jest wieloetapowe - obejmuje proces posiewu i hodowli drobnoustroju, izolacji i identyfikacji przy wykorzystaniu testów automatycznych, półautomatycznych i manualnych oraz oznaczenie właściwości drobnoustrojów z użyciem np. metody dyfuzyjno-krążkowej, metody mikrorozcieńczeń za pomocą aparatów automatycznych, półautomatycznych lub testów.

Systemy i analizatory z zakresu mikrobiologi
Systemy i analizatory do nowoczesnego laboratorium

Nowoczesne i precyzyjne systemy do analizy oraz wysokiej jakości analizatory od producentów światowej klasy to technologie, które wzbogacą współczesne laboratoria i pozwolą na szybsze i bardziej efektywne wykonywanie badań. Kompleksowa oferta firmy Argenta obejmuje analizatory i systemy różnego rodzaju i zastosowania m.in. do:

  • analityki ogólnej: analizatory, odczynniki, materiały zużywalne,
  • badań molekularnych: akcesoria dodatkowe,  analizatory, materiały zużywalne, odczynniki,
  • biochemii: akcesoria dodatkowe, analizatory, materiały zużywalne, odczynniki,
  • mikrobiologii,
  • immunologii,
  • diagnostyki SARS-CoV-2: testy screeningowe i akcesoria dodatkowe.

Systemy i analizatory w dystrybucji Argenta spełniają międzynarodowe normy oraz odpowiadają na potrzeby nowoczesnych jednostek naukowo-badawczych.

Systemy i analizatory: diagnostyka SARS-CoV-2

W roku 2020 portfolio Argenty poszerzyło się o analizatory do diagnostyki SARS-CoV-2, odpowiadając na nagłą potrzebę rynku wywołaną globalną pandemią tego wirusa. Firma jest jedyną oferującą kompleksowe rozwiązania z tego zakresu dla każdego rodzaju laboratorium i z dumą wspiera walkę z wirusem poprzez wyposażanie jednostek diagnostycznych w wysokiej jakości akcesoria.

Przydatność systemów i analizatorów w laboratorium

Dopracowane systemy w laboratoriach zapewniają szybszy proces zlecania oraz wykonywania badań, z kolei nowoczesne analizatory pozwalają na sprawniejsze wykonywanie oznaczeń i minimalizują ryzyko pomylenia materiału do badań. Analizatory znajdują zastosowanie w badaniach immunochemicznych, bakteriologicznych, analitycznych, biochemicznych, serologicznych.

Systemy i analizatory od wiodącego producenta

Argenta jest wiodącym dystrybutorem współpracującym z renomowanymi producentami oferującymi rozwiązania dla branży biotechnologicznej i diagnostycznej. Wysokiej jakości systemy i analizatory mogą znaleźć zastosowanie w laboratoriach badających żywność, laboratoriach klinicznych, zakładach higieny weterynaryjnej, inspekcjach sanitarnych oraz jednostkach naukowo-badawczych. Firma od wielu lat współpracuje z jednostkami diagnostycznymi, przyjmując od nich stałe zlecenia. Poza profesjonalnym procesem sprzedaży oferuje także wsparcie wykwalifikowanej kadry, która doradza w zakresie wyboru produktów oraz ich wdrożenia, a także służy pogwarancyjnym serwisem produktów.

Argenta i systemy oraz analizatory – historia pracy i pasji

Argenta prowadzi działalność od początku lat 90. i od tamtej pory z pasją rozwija swoje portfolio produktów oraz kontrahentów, poprawia infrastrukturę, usprawnia proces sprzedaży i pogłębia ekspercką wiedzę specjalistów. W ofercie firmy znajduje się ponad 10 00 produktów – nie tylko systemy i analizatory, ale także odczynniki mikrobiologiczne, chemiczne i diagnostyczne, wyposażenie do laboratorium, a także sprzęt, testy, materiały zużywalne czy kontrolne.

Katalog produktów