Wyposażenie laboratorium biologii molekularnej

Argenta jest pierwszą firmą oferującą kompleksowe rozwiązania w obszarze biologii molekularnej. Mając wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowany zespół zapewniamy Państwu jak najwyższą jakość pracy.

Poniżej prezentujemy ofertę nowoczesnych urządzeń, innowacyjnych systemów oraz kompleksowych rozwiązań pozwalających istotnie zwiększyć możliwości badawcze i optymalizowanie ponoszonych kosztów - pobierz ofertę w pdf
 W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz oferty cenowej prosimy o kontakt: m.bubicz@argenta.com.pl

1
STANDARD M10 SD BIOSENSOR

Uniwersalna Platforma MDx. Platforma dla placówek medycznych do dokładniejszego, prostszego i szybszego podejmowania decyzji w diagnostyce pacjenta.

2
Aparat Genie II Mk2

Aparat Genie II Mk2 wraz z oprogramowaniem eazyReportTM umożliwia wykonywanie amplikacji izotermiczne (LAMP) z wykrywaniem docelowego kwasu nukleinowego w czasie rzeczywistym. Urządzenie Genie II Mk2 w połączeniu z zestawami eazyplx firmy AmplexDiagnostic GmbH jest przeznaczone do diagnostyki in vitro.

3
SLAN - 96P

System do PCR w czasie rzeczywistym. Zaawansowany system optyczny – niezawodny, czuły i niewymagający kalibracji. Intuicyjne w obsłudze oprogramowanie wielozadaniowe.

4
Testy do badań molekularnych Sansure

Testy PCR na platformy otwarte o wysokiej czułości oraz z szerokim zastosowaniem medycznym i laboratoryjnym.