icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Przejrzyste formy zatrudnienia

To co nas wyróżnia to jasne i przejrzyste formy zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę oraz niezwykle rodzinna i przyjazna atmosfera pracy. W naszej firmie panują stabilne warunki zatrudnienia. Cenimy naszych pracowników, uczciwych i ambitnych profesjonalistów, dbających o jakość i zadowolenie każdego klienta. Wielu lojalnych pracowników jest z nami związanych od lat.

 

Zespół

Każdy nowy pracownik otaczany jest opieką i wsparciem bardziej doświadczonych pracowników i spotyka się z życzliwym i przyjaznym podejściem do współpracy.

 

Pakiet socjalny

Kartę Multisport

Opiekę medyczną Lux-Med

Dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych

Premię świąteczną

Wczasy pod gruszą

Szkolenia merytoryczne i kompetencyjne

Dofinansowanie studiów i kursów

System premiowy dostosowany do stanowiska

 

Kogo szukamy?

Nasza firma nieustannie się rozwija i dlatego poszukujemy osób mających otwarty umysł i głowę pełną pomysłów, takich które potrafią pracować z pasją i mają duże poczucie humoru. Zapewniamy wdrożenie nowych pracowników na każdym stanowisku, pomoc i opiekę w przejęciu nowych obowiązków.

Naszym pracownikom oferujemy pracę dającą możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, kreatywną, dającą możliwość zmierzenia się z ambitnymi zadaniami przedsiębiorstwa o wysokiej etyce postępowania, działającym na międzynarodowym rynku. Oferujemy stałą i stabilną pracę, motywacyjny system wynagrodzeń oraz wsparcie socjalne. Jako nasz pracownik będziesz mógł rozwijać dotychczasową wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, również za granicą.

Jeśli czujesz, że Argenta jest właściwą firmą, która spełni Twoje oczekiwania oraz, że Ty sam(a) posiadasz preferowane przez nas predyspozycje i kompetencje, prześlij do nas swoje CV już dziś na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

RODO – Sprawdź swoje prawa

 

 

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114 tel. 61 847 46 37. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey