icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Dziękujemy za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony poświęconej karierze w Argenta Sp. z o.o. Sp.k. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami pracy oraz możliwościami rozwoju.

Zapraszamy do współpracy osoby otwarte, komunikatywne, kreatywne, o pozytywnym nastawieniu, chętne do podejmowania wyzwań, zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi.

Naszym pracownikom oferujemy pracę dającą możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, kreatywną, dającą możliwość zmierzenia się z ambitnymi zadaniami przedsiębiorstwa o wysokiej etyce postępowania, działającym na międzynarodowym rynku. Oferujemy stałą i stabilną pracę, motywacyjny system wynagrodzeń oraz wsparcie socjalne. Jako nasz pracownik będziesz mógł rozwijać dotychczasową wiedzę i umiejętności poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, również za granicą.

Jeśli czujesz, że Argenta jest właściwą firmą, która spełni Twoje oczekiwania oraz, że Ty sam(a) posiadasz preferowane przez nas predyspozycje i kompetencje, prześlij do nas swoje CV już dziś na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualne oferty pracy:

Jeśli żadna z aktualnych ofert pracy nie odpowiada Twoim kompetencjom i doświadczeniu, a mimo to chciał(a)byś pracować w naszej firmie prześlij CV do naszego działu HR a przyjrzymy się Twojej ofercie. Być może za jakiś czas będziemy poszukiwać kogoś takiego jak Ty.

 

 

 

 

RODO – Sprawdź swoje prawa

 

 

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114 tel. 61 847 46 37. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey