11 sty
2024

Argenta – wartościowy punkt w CV

Rozwój kariery to dla wielu z nas niezwykle istotny element życia zawodowego. Jako cel stawiamy rozwój, zdobywanie nowych umiejętności i czerpanie satysfakcji z wybranej ścieżki kariery zawodowej.

Ukończyłeś studia na kierunku biotechnologia, analityka medyczna, mikrobiologia, biologia lub inne pokrewne dziedziny? Może masz za sobą pierwsze kroki w laboratorium, ale czujesz, że Twój cel zawodowy to inny obszar? Nic straconego! W naszej firmie możesz rozwijać się w obszarze biznesu, jednocześnie rozszerzając wiedzę zdobytą na studiach. Możesz spróbować swoich sił w kontakcie z laboratoriami, szpitalami, sanepidami i innymi jednostkami jako przedstawiciel handlowy, inżynier serwisu, specjalista aplikacyjny lub specjalista ds. obsługi klienta w siedzibie naszej firmy. 

Jeśli interesuje Cię praca w branży biotechnologicznej i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie, to firma Argenta Sp. z o.o., wiodący dystrybutor produktów dla branży diagnostycznej i biotechnologicznej w Polsce,  jest właśnie tym, czego szukasz.

Poza ciekawym i różnorodnym rozwojem ścieżki zawodowej Argenta posiada również bogaty pakiet benefitów, doceniany przez pracowników. Na co możesz liczyć pracując w naszej firmie?

  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • dofinansowanie do urlopu, czyli „wczasy pod gruszą”,
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalno-sportowe,
  • system premiowania dostosowany do stanowiska,
  • wsparcie rozwoju w postaci dofinansowania do studiów i kursów,
  • świętowanie urodzin – w naszej firmie każdy pracowników w dniu urodzin dostaje dodatkowy dzień urlopu!

Jednak to nie tylko benefity sprawiają, że praca w Argencie jest atrakcyjna. Jako firma dynamicznie rozwijamy się w branży biotechnologicznej, co oznacza, że stale pojawiają się ciekawe wyzwania i nowe projekty. Jeśli uwielbiasz być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, to w Argencie znajdziesz to, czego szukasz. W naszej firmie masz możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności, co otwiera przed Tobą szerokie perspektywy zawodowe.

Jeśli poszukujesz pracy w branży biotechnologicznej, to warto wziąć nas pod uwagę! Bogaty pakiet benefitów, ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju stanowią mocne argumenty, które przemawiają na korzyść naszej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z działem HR!