14 gru
2023

Zestawy BACGene do wykrywania patogenów w żywności techniką PCR

Zestawy BACGene do wykrywania patogenów w żywności techniką PCR zapewniają laboratoriom szybkie i wiarygodne wyniki. Dzięki różnej wielkości opakowaniom nadają się do laboratoriów wykonujących duże i małe liczby analiz. Zestawy BACGene posiadają walidacje AFNOR i/lub AOAC.

Zapobieganie rozprzestrzenianiu się patogenów przenoszonych przez żywność wymaga szybkiego i niezawodnego monitorowania produkcji, przechowywania i handlu żywnością. Klasyczne metody hodowlane dla bakterii są czasochłonne i pracochłonne. W laboratoriach mikrobiologicznych coraz większe znaczenie ma zastosowanie szybkich metod molekularnych. Niezawodny i szczególnie czuły PCR w czasie rzeczywistym jest ważną metodą w nowoczesnej analizie żywności i zapewnia znacznie szybsze wyniki niż klasyczne metody wykrywania.

Zestawy Gold Standard Diagnostics do wykrywania patogenów w żywności techniką PCR

Zestawy BACGene do wykrywania patogenów w żywności techniką PCR zapewniają laboratoriomszybkie i wiarygodne wyniki. Dzięki różnej wielkości opakowaniom nadają się do laboratoriów o dużej imałej liczbie analiz. Zestawy BACGene posiadają walidacje AFNOR i/lub AOAC.

ZESTAWY BACGENE REAL-TIME PCR

Zestawy BACGene zawierają wszystkie odczynniki i materiały zużywalne niezbędne do lizy i PCR w czasie rzeczywistym, w tym kontrolę wewnętrzną reakcji (IPC) oraz kontrolę dodatnią. Protokoły i elementy zestawu są proste i łatwe w użyciu. Dodanie PREraser BACGene pomaga wyeliminować wolne DNA przed analizą próbki, zwiększając dokładność procesu.

Kluczowe zalety zestawów BACGene:

  • Krótki czas analizy
  • Przeważnie pojedynczy etap wzbogacania
  • Prosty protokół lizy termicznej
  • Gotowy do użycia MasterMix
  • Wewnętrzne kontrole pozytywne
  • Kontrola dodatnia (plazmidowe DNA bakterii)