icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Rozpoczynamy promocję na Certyfikowane Materiały Odniesienia Lab-EliteTM (CRM)  dedykowanym badaniom zgodnym z Farmakopea.


Lab-Elite™ Certified Reference Material (CRM) jest autentycznym, czystym, homogennym i stabilnym liofilizatem mikroorganizmów pochodzących bezpośrednio z kolekcji ATCC®* – pasaż pierwszy. Pakowany jest w postaci zestawu KWIK-STIKTM.


Homogenność CRM sprawdzana jest przez badanie w próbkach z każdej nowej serii czystości, żywotności oraz charakterystyki morfologicznej. Aby nowa seria CRM została dopuszczona do sprzedaży, wszystkie próbki muszą być czyste, dawać zadawalający wzrost oraz wykazywać typową charakterystykę morfologiczną dla danego szczepu. Stabilność jest monitorowana przez badanie żywotności każdej serii CRM, na końcu okresu przydatności do użycia. Stabilność jest zaakceptowana, gdy uzyskuje się dobry wzrost z badanej próbki.

Lab-Elite™ Certified Reference Materiał dostarczany jest w tubusie zawierającym jeden zestaw KWIK-STIK™, Świadectwo analiz (Certificate of Analysis) oraz instrukcję użycia. Świadectwo analiz: podaje nazwę mikroorganizmu, numer katalogowy, numer kolekcji ATCC® lub innej uznanej kolekcji, czystość, odzysk, datę ważności, informacje o dopuszczeniu, cechy mikroskopowe i makroskopowe i wyniki badania fenotypowego.
Do produktu dołączone jest: Świadectwo analiz zgodnie z ISO Guide 34 oraz Certyfikat Kontroli Jakości.

Poniżej znajdziecie Państwo link do broszury promocyjnej.

 

Pobierz broszurę promocyjną


Zapraszamy do zakupów! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Michał Kowalczuk     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.         tel.: 502 901 641

Maciej Piotrowski     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        tel.: 517 368 257

Wiadomości

Wydarzenia