icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2
  • 3

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Pracownia analityki ogólnej to jeden z obszarów podstawowej analizy screeningowej w każdym laboratorium analitycznym. Rozważając możliwość oferowania naszym Klientom profesjonalnych technologii najwyższej jakości, wprowadziliśmy do oferty produktowej naszej firmy systemy przeznaczone do kompleksowej analizy próbek moczu. Opatentowana przez firmę 77 Elektronika technologia Urised oraz brak konieczności używania jakichkolwiek odczynników to podstawowe cechy innowacyjności oferowanych technologii.

Systemy półautomatyczne cechuje wysoka wydajność, natomiast paski testowe odznaczają się wysoką czułością i precyzją. Unikalnym na rynku dopełnieniem analizy paskowej jest półautomatyczny analizator mikroskopowej oceny osadu moczu Urised mini, który można zintegrować z czytnikiem półautomatycznym w jeden system. Możliwość oceny obrazu w trybie rzeczywistym, obrazowanie elementów ożywionych oraz wysoka wydajność sprawiają, że kompleksowa ocena próbki badanej możliwa jest czasie krótszym niż 5 minut.

 

 

argenta-77elektronika-1argenta-77elektronika-2argenta-77elektronika-3

 

 

Natomiast w segmencie automatycznym oferujemy aparat LabUMat, wysokowydajny, w pełni automatyczny procesor oceny właściwości fizykochemicznych badanych próbek moczu. Osad moczu natomiast to opatentowana, rewolucyjna metoda obrazowania kontrastowania fazowego, umożliwiająca przejrzyste i jednoznaczne obrazowanie trudnoidentyfikowalnych elementów upostaciowanych.

argenta-77elektronika-4

 

Przejrzyste menu operatora, polskie oprogramowanie oraz czytelność i łatwość obsługi są doskonałą odpowiedzią na potrzeby każdego rodzaju jednostki badawczej, od małych i średnich laboratoriów, na dużych i bardzo dużych skończywszy.

 

 

 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia