icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

RapidFinder™ Salmonella Species, Typhimurium and Enteritidis Multiplex PCR Kit

Numer katalogowy: A33227 1 opakowanie na 96 oznaczeń !!!

 


Salmonella Species

 

  • Zestaw łatwo i szybko wykrywa i różnicuje gatunki
    Salmonella Sp., serowar Typhimurium i serowar Enteritidis
    w pojedynczym teście!
  • wyniki gotowe są już po 16 - 22 godzinach!
  • Pewność wyniku = szybsze wprowadzenie produktów do obrotu!!!

 

 

 

 

Używając Multiplex PCR do oznaczania Salmonella Sp., Typhimurium i Enteritidis można zwiększ wydajność pracy i produkcji, jednocześnie spełniając wymagania w zakresie wykrywania najczęstszych serowarów Salmonella, które powodują choroby u ludzi.

 

Zestaw umożliwia szybkie, równoczesne wykrywanie i wstępną identyfikację gatunków Salmonella Sp., Salmonella Typhimurium i Salmonella Enteritidis w jednym teście. Testy są zatwierdzone przez AOAC-RI dla szeregu matryc (uda kurczaka, skrzydełka z kurczaka, pałki kurczaka, kiełbasa wieprzowa i próby środowiskowe (np.: gąbki wymazy z powierzchni ze stali nierdzewnej).

 

Szybsze decyzje= wcześniejsze wydanie produktów (wyniki negatywne) i szybsze interwencje (pozytywne wyniki) dzięki jednoczesnemu wykryciu (trzy testy w jednym) i skróceniu czasu oczekiwania na wyniki w porównaniu z metodami hodowli. Stosując Multiplex PCR można obniżyć koszty nawet do 50% w zużyciu materiałów potrzebnych do wykonania analiz w porównaniu z pojedynczymi testami PCR dla gatunków Salmonella Sp., Salmonella Typhimurium i Salmonella Enteritidis.

 

Pewne wyniki: Applied Biosystems ™ TaqMan ™ Real-Time PCR zapewniają wysoki poziom specyficzności i czułości dla serowarów właściwych dla przemysłu. Wewnętrzne kontrole procesu PCR dają dodatkową pewność wyniku!

 

Skontaktuj się z nami!

Małgorzata Nadolska tel. 571 445 766 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Knop tel. 509 040 284 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia