icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

 

KOMPLEKSOWA PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM (2019 – nCoV)

 

W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju i coraz większym zapotrzebowaniem na wykonywanie w trybie pilnym badań w kierunku koronawirusa (2019 – nCoV) zmieniła się sytuacja wielu laboratoriów diagnostycznych. W sytuacji zwiększonego obciążenia liczbą próbek, stresu i zwiększonym ryzykiem zakażenia wyjątkowo ważnym stały staje się stały dostęp do materiałów ochronnych i stosowanych w profilaktyce zakażeń.

Poniżej znajdą Państwo listę proponowanych produktów.

W celu otrzymania szczegółowej oferty cenowej prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Trójwarstwowe maseczki ochronne z gumkami za usznymi:

Zapewniają profilaktyczną ochronę przy codziennych obowiązkach, czy też podczas pracy. Wykonane z 3 warstw włókniny polipropylenowej.

Maseczki są sprzedawane w opakowaniach zbiorczych po 50 szt.

Rozmiar uniwersalny.

 

 

Półmaska filtrująca 3M™ Aura™ seria 9300+ bez zaworu

Półmaska filtrująca 3M™ Aura™ 9300+ zapewnia komfort i styl bez utraty wydajności. Półmaska bez zaworu, chroni przed pyłami i mgłami. Spełniają wymagania normy europejskiej EN 149:2001 + A1:2009, maski filtrujące oddechowe do stosowania przed cząstkami. Zapewniają skuteczną ochronę dróg oddechowych w branżach, w których pracownicy będą narażeni na cząstki stałe (kurz) i / lub nielotne cząstki cieczy.

 

 

Maseczki ochronne z gumką w standardzie KN95 (FFP2)  

 

Zapewniają profilaktyczną ochronę przy codziennych obowiązkach, czy też podczas pracy. Maseczka z filtrem węglowym w standardzie. KN95 zapewnia izolację do 95%, nie powoduje trudności w oddychaniu. Standard ochrony KN95 jest odpowiednikiem standardu FFP2. Cztery warstwy kompozytowych nanomateriałów wraz z filtrem węglowym, zapewniają doskonałą filtracje m.in. od bakterii, wirusów, alergenów, pyłów PM2.5. Towar certyfikowany. Rozmiar uniwersalny.

 

 

Przyłbica ochronna

 

Przyłbica dedykowana personelowi obsługi klienta, transparentna osłona chroni twarz przed bezpośrednim kontaktem oraz ogranicza odruch dotykania ręką okolic ust i oczu. Przyłbicę można nosić z maseczką ochronną dla jeszcze większej ochrony. Rozmiar uniwersalny.

 

 

Rękawice nitrylowe Fisherbrand™ Comfort

Bezpudrowe rękawice nitrylowe firmy Fisherbrand, niesterylne, bezlateksowe w kolorze niebieskim. Dostępne w rozmiarach:

S, M, L (200szt. w opakowaniu) oraz XL (180szt. w opakowaniu)

 

 

Bezdotykowy termometr na podczerwień Biobas

 

Termometr bezdotykowy na podczerwień firmy Biobase. Mierzy temperaturę ciała na podstawie promieniowania cieplnego czoła z odległości 5 – 15cm.

 1. Wyświetlacz LCD z podświetleniem.
 2. Automatyczne wyłączanie.
 3. Pamięć pozwalająca zapisać 16 wyników pomiaru temperatury.
 4. Funkcja alarmu niskiego napięcia.
 5. Funkcja kompensacji temperatury.

 

 

UltraSnap - wymazówki do badania powierzchni do luminometru EnSure

UltraSnap jest łatwym w stosowaniu testem, zawierającym wszystkie niezbędne reagenty, przeznaczonym do współpracy z luminometrami Hygiena. Ten wielkości długopisu test jest najpopularniejszym produktem używanym do wykrywania ATP (substancji zawartej  w każdej żywej komórce). (100szt. w opakowaniu).

 

 

AquaSnap TOTAL - wymazówki do badania popłuczyn

AquaSnap jest kolejnym testem do stosowania z luminometrami Hygiena. Zasada działania jest analogiczna jak w przypadku testów UltraSnap, a unikatowa budowa końcówki pozwala na wykrywanie zawsze z tej samej ilości wody lub popłuczyn (100 szt. w opakowaniu).

 

 

Luminometr EnSure Touch

Urządzenie EnSURE™ Touch jest najnowszym osiągnięciem jeśli chodzi o kontrolę kontaminacji mikrobiologicznej przy pomocy technologii wykrywania ATP. Pozwala na szybkie, powtarzalne i dokładne wyniki poprawiające wewnętrzne systemy kontroli jakości. Urządzenie wyposażone jest w 5-calowy dotykowy ekran oraz możliwości pełnej synchronizacji z komputerem przy pomocy Wi-Fi.

 1. Bardzo czuły – wykrywa już 0.1 fentomola ATP.
 2. Zaawansowany sensor oparty o fotodiodę.
 3. Niewielkie wymiary zapewniają poręczność i łatwość transportu.
 4. Funkcja Quick-Test pozwalająca na natychmiastowy szybki pomiar (10s).
 5. Akumulator ładowany przy pomocy USB-C.
 6. Duży 5 calowy ekran o zwiększonej wytrzymałości.
 7. Wytrzymała obudowa i foliowana klawiatura zabezpiecza urządzenie przed zachlapaniem i drobnymi uszkodzeniami
 8. W pakiecie z urządzeniem: darmowe szkolenie, oprogramowanie, etui.

 

 

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk LAVOSEPT

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Do użytku domowego/osobistego. Wykazuje działanie zarówno bakteriobójcze jak i wirusobójcze. Dostępny w dwóch różnych, poręcznych butelkach o pojemnościach - 60ml (60szt. w opakowaniu zbiorczym) oraz 150ml (50szt. w opakowaniu zbiorczym).

 

 

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk LERASEPT HD PLUS

 

Produkt wpisany na listę DGHM/VAH. Przetestowany na COVID-19. Przeznaczony specjalnie do higienicznego odkażania dłoni na bazie alkoholu. Do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego (mleczarnie, rzeźnie, gastronomia, piekarnie itp.). LERASEPT® HD Plus dzięki swym składnikom posiada szerokie spektrum działania  bakteriobójczego, grzybobójczego i wirusobójczego. Płyn dostępny w butelkach z zakrętką o pojemności: 1l,2l oraz 5l. W butelkach z atomizerem o pojemności: 1l oraz 2l. A także w butelkach z dozownikiem w formie pompki: 1l oraz 2l.

 

 

Stojak z dozownikiem łokciowym dedykowany do płynów LERASEPT

Stojak z dozownikiem łokciowym wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Przeznaczony do stosowania z płynami LERASEPT w pojemnikach z pompką, może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wysokość stojaka, to 140cm, natomiast jego bardzo stabilna podstawa mierzy 40cm x 40cm.

 

 

UVP Crosslinker CL-3000

UVP Crosslinker CL-3000 to urządzenie do dezynfekcji na bazie promieniowania ultrafioletowego do dezaktywacji wirusów na maskach filtracyjnych. Dzięki temu urządzeniu można napromieniować i ponownie użyć istniejące maseczki aż do 3 razy.

Krótkofalowe światło ultrafioletowe (UVC) ma właściwości biobójcze, działając bezpośrednio na DNA / RNA mikroorganizmów. DNA / RNA absorbują światło ultrafioletowe maksymalnie przy około 260 nm, co w konsekwencji niszczy strukturę DNA / RNA. Chociaż mikroorganizmy mają mechanizmy do naprawy uszkodzeń, te mechanizmy naprawcze nie są w stanie przeciwdziałać dużym dawkom promieniowania UV o wysokiej intensywności, które ostatecznie inaktywują lub zabijają mikroorganizm. Link do filmu przedstawiającego działanie UVP Crosslinker CL-3000: https://www.youtube.com/watch?v=DCgu7UPKaoU

 

 

Pojemniki na odpady medyczne

Opis                                                            Opakowanie sztuk    Numer katalogowy     Producent

Pojemnik na odpady medyczne, okrągły,  0,5l, PP    op=187szt       DISPO-0,5       AP Medical

Pojemnik na odpady medyczne, okrągły,  0,7l, PP    op=176szt       DISPO-0,7       AP Medical

Pojemnik na odpady medyczne, okrągły,  1,5l, PP    op=100szt       DISPO-1,5       AP Medical

Pojemnik na odpady medyczne, okrągły,  2,5l, PP    op=55szt         DISPO-2,5       AP Medical

 

Opis                                                         Opakowanie sztuk      Numer katalogowy     Producent

 

Pojemnik na odpady medyczne, kwadratowy,2l, PP            op=60szt         CS-2     AP Medical

Pojemnik na odpady medyczne, kwadratowy, 3l, PP           op=50szt         CS-3     AP Medical

Pojemnik na odpady medyczne, kwadratowy, 5l, niski, PP    op=30szt         CS-5L   AP Medical

 

 

Maty dekontaminacyjne:

30-sto warstwowe maty dekontaminacyjne to ochrona przed wprowadzeniem zanieczyszczeń do stref czystych, niezbędne w Cleanroomach oraz pomieszczeniach o kontrolowanych warunkach środowiskowych. Zbierają zanieczyszczenia z obuwia oraz kół wózków transportowych. Wykonane z LDPE (polietylenu o niskiej gęstości); warstwy są ponumerowane.

 

Opis

Opakowanie sztuk

Numer katalogowy

Producent

Maty dekontaminacyjne 30-sto warstwowe; wymiary 46x114cm, niebieskie.

8szt (każda 30

ponumerowanych warstw)

115-0061

PBI

 

 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia