icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Bio-Check

biocheckBio-Check (UK) to projektant, producent (w systemie jakości ISO 9001:2008) i dostawca zestawów testowych do wykrywania alergenów, glutenu, mikotoksyn oraz określania gatunkowości mięsa w laboratoriach badających żywność. Zestawy testowe Biocheck zapewniają, przy efektywnej czasowo procedurze,  wiarygodne wyniki przydatne do oceny  zgodności produktu z prawnymi wymaganiami.

 

Czytaj więcej...

Oxford Immunotec

Oxford Immunotec opracowuje i dostarcza nowatorskie testy do diagnostyki in-vitro w oparciu o swoją opatentowaną technologię liczenia limfocytów T. Firma została założona w 2002 roku jako kontynuacja międzynarodowego badania prowadzonego na University of Oxford. Siedziba firmy mieści się w Abingdon (Wielka Brytania).

Czytaj więcej...

Meridian Bioscience

Meridian Bioscience Inc. jest w pełni zintegrowanym przedsiębiorstwem produkującym, dystrybuującym i sprzedającym szeroką gamę innowacyjnych testów diagnostycznych. Produkty Meridian zapewniają dokładność, łatwość i szybkość wykonania testu, co przekłada się na szybką diagnostykę i wczesne wdrożenie właściwego leczenia m.in. C.difficile, H.pylori, chorób przenoszonych drogą pokarmową i infekcji układu oddechowego.

Czytaj więcej...

Alere

Firma Alere oferuje szeroką gamę szybkich testów immunochromatograficznych BinaxNOW® do diagnostyki in vitro bakterii i wirusów wywołujących infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych min. Legionella, S. pneumoniae, wirusa RSV oraz wirusów grypy A i B.

Czytaj więcej...

Liofilchem

Liofilchem® jest producentem wysokiej jakości produktów do diagnostyki mikrobiologicznej. Obecnie, w ponad 60 krajach dostarcza swoje towary głównie do laboratoriów sektora klinicznego i przemysłowego. Portfolio firmy obejmuje ponad 2 tysiące produktów wytwarzanych w dwóch fabrykach na terenie Włoch.

Oferta firmy obejmuje m.in. pożywki sypkie, jak również w postaci gotowej w butelkach, probówkach i na płytkach, systemy do identyfikacji drobnoustrojów, odczynniki

Czytaj więcej...

DuPont

DuPont łączy trzy związane z żywnością jednostki (Danisco, Solae i Qualicon) w jednej firmie o nazwie Nutrition DuPont and Health, która specjalizuje się w dostarczaniu wysoko specjalistycznych surowców oraz zaawansowanej diagnostyki molekularnej.

Czytaj więcej...

International PBI

International PBI S.r.l. rozpoczeło działalność w 1956 roku jako producent rozwiązań do kontroli jakości dla przemysłu mleczarskiego. W chwili obecnej firma dostarcza rozwiązania dla szeroko pojętej kontroli jakości przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmacji, ochrony zdrowia. Produkuje szereg urządzeń przeznaczonych dla laboratoriów mikrobiologicznych.

Czytaj więcej...

Hygiena

Hygiena jest firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem w rozwoju szybkich rozwiązań badania czystości przy produkcji żywności i napojów, a także opieki zdrowotnej i przemysłu biotechnologicznego. Posiada biura i obiekty produkcyjne w USA, Wielkiej Brytanii i ponad 80 dystrybutorów na całym świecie.

Czytaj więcej...

Sodibox

Sodibox, francuska firma, której początki sięgają 1983 roku. Obecnie odnosząca sukcesy na polu międzynarodowym. Firma specjalizuje się w produktach ułatwiających pobieranie i transport próbek ze środowiska produkcyjnego oraz hodowli zwierząt.

Czytaj więcej...

Thermo Scientific

Thermo Scientific Microbiology Division jest działem mikrobiologicznym koncernu Thermo Fisher Scientific. W skład działu wchodzą m.in. firmy: Oxoid, Remel oraz TREK Diagnostic Systems. Produkty tych firm znane są ze swojej wysokiej jakości, niezawodności i innowacyjności.

Czytaj więcej...

Nal von Minden

W 2012 roku firma Argenta Mikrobiologia nawiązała współpracę z niemiecką firmą Nal von Minden GmbH oferującą szybkie testy immunologiczne do badań przyłóżkowych. W ofercie firmy znajdują się szybkie testy kasetkowe, paskowe, ELISA i lateksowe z obszarów bakteriologii, chorób zakaźnych, serologii, pediatrii, ginekologii, urologii i toksykologii. 30 letnie doświadczenie firmy Nal Von Minden poparte wdrożeniem systemów zarządzania jakością ISO 9001 i 13485 pozwala oferować produkty do diagnostyki in vitro o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów.

Czytaj więcej...

Interscience

Interscience – Interscience – założona w 1979 francuska firma dostarczająca materiały i urządzenia przeznaczone do szybkiej i bezpiecznej analizy mikrobiologicznej w laboratoriach badających żywność, kosmetyki i produkty farmaceutyczne.
Interscience oferuje pełne spektrum worków do pobierania, transportu i homogenizacji próbek oraz statywów ułatwiających organizację worków i płytek w laboratorium.

Czytaj więcej...

SSI Diagnostica

SSI Diagnostica opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do diagnostyki in vitro dla mikrobiologii klinicznej, diagnostyki weterynaryjnej, kontroli żywności, badania środowiska i stanu higieny, kontroli jakości oraz produkty dla przemysłu szczepionkowego. W ofercie firmy znajdują się pożywki mikrobiologiczne, surowice i testy diagnostyczne w postaci zestawów do aglutynacji lateksowej jak i techniki PCR.

Czytaj więcej...

Public Health England

Public Health England (PHE) jest agencją wykonawczą Ministerstwa Zdrowia Wielkiej Brytanii powstałą 1 Kwietnia 2013 w wyniku reorganizacji  National Health Service (NHS) w Anglii. Pełni funkcje uprzednio sprawowane przez Health Protection Agency,  National Treatment Agency for Substance Misuse i inne organizacje ochrony zdrowia publicznego.

Czytaj więcej...

Microbiologics

Początki firmy Microbiologics sięgają 1971 roku, kiedy jako Laboratorium Ochrony Środowiska rozpoczęła działalność w zakresie wykrywania ognisk zakażeń mikrobiologicznych wody, żywności i środowiska.
W 1976 Microbiologics rozpoczął produkcję odczynników mikrobiologicznych w tym podłóż i pierwszych materiałów odniesienia, co w połączeniu z budową globalnej sieci dystrybucji sprawiło, że szybko przekształcił się w światowego lidera dostarczającego najwyższej jakości produkty.

Czytaj więcej...

Medical Wire & Equipment (MWE)

Firma Medical Wire & Equipment została założona w 1952 roku przez Stanleya Broggio i przez 60 lat działalności zyskała pozycję lidera w swojej dziedzinie. MWE jako pierwsza stworzyła Transwab ® czyli wymazówkę w probówce z podłożem transportowym i do dziś specjalizuje się w produkcji wymazówek transportowych, gąbek oraz zestawów do wymazów powierzchniowych.

Od 17 września 2013 firma Argenta Mikrobiologia jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy MWE na terenie Polski.

Czytaj więcej...

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey