icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Początki firmy Microbiologics sięgają 1971 roku, kiedy jako Laboratorium Ochrony Środowiska rozpoczęła działalność w zakresie wykrywania ognisk zakażeń mikrobiologicznych wody, żywności i środowiska.
W 1976 Microbiologics rozpoczął produkcję odczynników mikrobiologicznych w tym podłóż i pierwszych materiałów odniesienia, co w połączeniu z budową globalnej sieci dystrybucji sprawiło, że szybko przekształcił się w światowego lidera dostarczającego najwyższej jakości produkty.

Dzisiaj w ofercie Microbiologics znajdują się najwyższej jakości pochodne  szczepów referencyjnych w postaci liofilizowanych preparatów, które stanowią pewne i niezawodne narzędzie do wdrażania systemów zapewnienia jakości w laboratoriach mikrobiologicznych. Szczepy o znanych i stałych cechach wykorzystywane są w kontroli jakości pożywek, w walidacji metod, w programach szkoleń oraz do sprawdzania kompetencji personelu. Preparaty pochodzą z pierwszego, drugiego lub maksymalnie z czwartego pasażu szczepów referencyjnych z uznanych kolekcji  ATCC, NCIMB, NCTC i innych.

 

atcc-licensed-derivative* The ATCC Licensed Derivative Emblem, the ATCC Licensed Derivative word mark and ATCC catalog marks are trademarks of ATCC. Microbiologics Inc. is licensed to use these trademarks and to sell products derived from ATCC cultures.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey