icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

SSI Diagnostica opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty do diagnostyki in vitro dla mikrobiologii klinicznej, diagnostyki weterynaryjnej, kontroli żywności, badania środowiska i stanu higieny, kontroli jakości oraz produkty dla przemysłu szczepionkowego. W ofercie firmy znajdują się pożywki mikrobiologiczne, surowice i testy diagnostyczne w postaci zestawów do aglutynacji lateksowej jak i techniki PCR.

SSI Diagnostica ściśle współpracuje z Narodowym Laboratorium Referencyjnym dla Bakterii Enteropatogennych w SSI, a wytwarzane produkty posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 13485. 

 

Surowice SSI Diagnostica do serotypowania Salmonella produkowane są zgodnie z ”Guidelines for the preparation of Salmonella antisera” Instytutu Pasteur’a we Francji i cieszą się doskonałą opinią w laboratoriach na całym świecie dzięki wysokiej specyficzności i wydajności.
W ofercie znajdują się również surowice dla innych bakterii enteropatogennych jak i liofilizowane preparaty szczepów pochodzących z kolekcji SSI.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-grey DuPont-logo-grey Microbiologics-logo-grey Meridian-logo-grey Oxford-logo-grey Alere-logo-grey Hygiena-logo-grey Liofilchem-logo-grey

Interscience-logo-grey Sodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logo SSI-logo-grey MWE-logo-grey PBI-logo-grey