icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Interscience – Interscience – założona w 1979 francuska firma dostarczająca materiały i urządzenia przeznaczone do szybkiej i bezpiecznej analizy mikrobiologicznej w laboratoriach badających żywność, kosmetyki i produkty farmaceutyczne.
Interscience oferuje pełne spektrum worków do pobierania, transportu i homogenizacji próbek oraz statywów ułatwiających organizację worków i płytek w laboratorium.

 

Homogenizator laboratoryjny BagMixer®, umożliwiający szybkie i bezpieczne przygotowanie próbki do badań stał się światowym best-sellerem.

Firma oferuje dilutory grawimetryczne Gravimat® oraz pomy perystaltyczne FlexiPump®  do rozlewania pożywek i przygotowywania rozcieńczeń.

Dzięki urządzeniom do posiewu, w tym najnowszemu EasyDilute®, jedynym urządzeniu na rynku wykonującym automatycznie rozcieńczenia i posiew oraz automatycznym licznikom kolonii Scan® osiągnięto niezrównany poziom wydajności.

Wyprodukowane we Francji, produkty Interscience są powszechnie uznawane przez użytkowników jako wysoce wydajne. Duże inwestycje w badania i rozwój pozwalają zapewnić najbardziej niezawodne produkty na rynku. Marka Interscience jest dzisiaj rozpoznawana na całym świecie.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey