icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Thermo Scientific Microbiology Division jest działem mikrobiologicznym koncernu Thermo Fisher Scientific. W skład działu wchodzą m.in. firmy: Oxoid, Remel oraz TREK Diagnostic Systems. Produkty tych firm znane są ze swojej wysokiej jakości, niezawodności i innowacyjności.

 

Oxoid jest głównym dostawcą produktów do manualnej diagnostyki mikrobiologicznej takich jak: pożywki mikrobiologiczne suche i gotowe, krążki antybiotykowe, paski gradientowe, testy lateksowe, odczynniki biochemiczne, zestawy do wytwarzania środowisk gazowych oraz wykrywania toksyn.

Remel jest dostawcą produktów do manualnej identyfikacji biochemicznej, testów lateksowych, surowic aglutynacyjnych oraz testów immunologicznych (immunofluorescencyjnych, immunochromatograficznych i immunoenzymatycznych).

TREK Diagnostics System posiada w swym portfolio dwa systemy automatyczne: VersaTREKTM do wykrywania drobnoustrojów we krwi i płynach ustrojowych oraz SensititreTM do identyfikacji i oznaczania lekowrażliwości drobnoustrojów.

Połączenie produktów do manualnej diagnostyki mikrobiologicznej z automatycznymi systemami sprawia, że oferta firmy Argenta Mikrobiologia jest w stanie zaspokoić wymagania mikrobiologicznych laboratoriów klinicznych zapewniając szybką i dokładną diagnostykę, co przekłada się na szybki wynik i informacje dla lekarza, a tym samym lepszą opiekę nad pacjentem.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey