icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Meridian Bioscience Inc. jest w pełni zintegrowanym przedsiębiorstwem produkującym, dystrybuującym i sprzedającym szeroką gamę innowacyjnych testów diagnostycznych. Produkty Meridian zapewniają dokładność, łatwość i szybkość wykonania testu, co przekłada się na szybką diagnostykę i wczesne wdrożenie właściwego leczenia m.in. C.difficile, H.pylori, chorób przenoszonych drogą pokarmową i infekcji układu oddechowego.

 

Produkty diagnostyczne Meridian używane są in-vitro i wymagają minimalnej ilości sprzętu. Projektowane są z myślą o poprawie zdrowia pacjentów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów opieki medycznej. Misją firmy jest efektywne wykorzystanie jej zasobów ludzkich, naukowych i finansowych do tworzenia innowacyjnych produktów i technologii, które pomagają w diagnostyce i leczeniu chorób infekcyjnych i zaburzeń metabolicznych.

Najnowszym rozwiązaniem wdrożonym przez Meridian Bioscience jest illumiGene® - system dający możliwości diagnostyki molekularnej w prostej i przystępnej formie. Dzięki technologii LAMP (Loop-Mediated Isothermal Amplification) Meridian stworzył illumipro-10™ - kompaktowy, zautomatyzowany system detekcji o bardzo prostej procedurze przeprowadzania testu.

Wiadomości

Wydarzenia

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey