icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

  • 1
  • 2
  • 3

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

 Thermo Scientific GIF

Analizatory z rodziny Konelab Prime są w pełni automatycznymi, wolnostojącymi analizatorami biochemicznymi przeznaczonymi do wykonywania analiz rutynowych i testów specjalistycznych z zakresu enzymów, substratów, pierwiastków, białek specyficznych, terapeutycznego monitorowania leków (TDM) oraz substancji uzależniających (DoA). Moduł ISE jako opcja dodatkowa wykorzystuje eletrody jonoselektywne w pomiarach sodu, potasu, chlorków, wapnia zjonizowanego i litu. 

Analizatory Konelab Prime produkowane sa w Vantaa w Finlandii przez firmę Thermo Fisher Scientific, która jest producentem także takich znanych marek jak Versa Trek czy Indiko/Indiko Plus. Są to analizatory biochemiczne swobodnego dostępu pracujące w systemie całkowicie otwartym.

 

Oznaczenia w analizatorach Konelab Prime wykonywane są w trybie "pacjent po pacjencie" przy użyciu jednorazowych kuwet, umożliwiających jednoczesne wykonywanie różnych badań z tej samej próbki, redukujące kontaminacje związane z efektem przeniesienia i gwarantujące wysoką jakość badań.

 

Analizatory Konelab Prime pracują na płynnych, gotowych do użycia odczynnikach firmy Thermo Fisher Scientific, których konfekcjonowanie dostosowane jest do ilości badań wykonywanych w każdym laboratorium i zapewnia odpowiednią stabilność odczynników na pokładzie. Odczynniki są ponadto oznakowane za pomocą kodów kreskowych, dzięki czemu sa automatycznie identyfikowane za pośrednictwem wewnętrznego czytnika kodów.

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w analizatorach Konelab Prime, ich użytkownicy mają stały dostęp do próbek, odczynników i zmieniaczy kuwet bez jakiegokolwiek przerywania ciągłości wykonywanych analiz.

Szybkie i proste procedury start-up i konserwacji oraz intuicyjne oprogramowanie w języku polskim pozwalają na wygodne i bezpieczne użytkowanie analizatorów Konelab Prime w każdym laboratorium.

baner-konelab-szablon

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia