icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Otwarcia konferencji dokonali Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk oraz Dyrektor Państwowego Instytutu Weterynaryjnego - Państwowego Instytutu Badawczego w Puławach dr. hab. Krzysztof Niemczuk. Sesjom tematycznym przewodniczył Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego prof. dr hab. Dariusz Bednarek, któremu dziękujemy za miłe przyjęcie w grono wystawców.

 

IMG 20180414 105748484 BURST000 COVER TOP

 

IMG 20180414 110228058

 

Wśród poruszanych tematów pojawiły się zagadnienia dotyczące m.in. hipokalcemii bydła, roli pierwiastków śladowych w patologii bydła, inwazji endopasożytów, przyczyn mastitis oraz ciekawy wykład pt. „Co wynika z monitoringu laboratoryjnego stada krów mlecznych ?”.

 

 

Firma Argenta miała okazję do zaprezentowania najnowszej oferty produktowej pozwalającej na szeroką diagnostykę chorób bydła. W naszym portfolio znajdą Państwo testy firmy BioX zarówno proste testy paskowe immunochromatograficzne  jednoparametrowe, jak i wieloparametrowe , charakteryzujące się wysoką czułością i swoistością diagnostyczną, a także zestawy testowe do badań ELISA  i PCR.

 

 

Dziękujemy za wszystkie Państwa zapytania, ciekawe dyskusje i zapraszamy do współpracy.

 

 

Resized 2

 

 

Pozostając w temacie przypominamy Państwu o majowych warsztatach weterynaryjnych, które odbędą się w siedzibie firmy Argenta w Poznaniu.

Do zobaczenia!

 

zap-szkol

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia

Promocje

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Nasi partnerzy

Thermo-Oxoid-Remel-logo-greyDuPont-logo-greyMicrobiologics-logo-greyMeridian-logo-greyOxford-logo-greyAlere-logo-greyHygiena-logo-greyLiofilchem-logo-grey

Alliance Bio EpertsSodibox-logo-grey PHE-logo-grey NalvonMinden-logoSSI-logo-greyMWE-logo-greyInterscience-logo-grey

PBI-logo-grey