icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

Alethia

 

 

Drogi Kliencie,

W ramach projektu rebrandingu testy illumiGene i instrument illumipro-10 zostaną przemianowane na nazwę AlethiaTM.

Testy i instrument Alethia ™ są identyczne z testami illumiGene i instrumentem illumipro-10 pod względem cech technicznych, komponentów i wydajności. Procedury testowe Alethia ™ nie różnią się od procedur testu illumiGene.

Z powyższych powodów użytkownicy końcowi nie będą musieli ponownie zatwierdzać testów. Walidacja oprzyrządowania po wymianie / naprawie powinna być przeprowadzona zgodnie z obowiązującą polityką laboratoryjną.

Dostarczenie testów i instrumentu AlethiaTM rozpocznie się po 28 stycznia 2019 roku. Po tej dacie instrumenty illumipro-10 w laboratoriach nie będą aktywnie zastępowane, ale każdy instrument illumipro-10, który będzie wymagał wymiany, serwisowania lub naprawy, zostanie przemianowany i zwrócony jako AlethiaTM.

Zestawy illumiGene i AlethiaTM są w pełni wymienne: pod warunkiem, że zainstalowany jest odpowiedni pakiet testowy, wszystkie testy oznakowane IllumiGene można uruchomić na Alethia ™. Instrument i wszystkie testy marki AlethiaTM można uruchomić na urządzeniu illumipro-10. Każdy zestaw AlethiaTM będzie zawierał informację dotyczącą zgodności z instrumentem.

Platforma AlethiaTM będzie obsługiwać nowe pomocnicze komponenty i funkcje, takie jak nowy zewnętrzny czytnik kodów kreskowych, nowa zoptymalizowana stacja roboczą do testowania oraz podłączenie do LIS.

Produkty AlethiaTM będą miały nowe numery katalogowe. Sprawdź tabelę poniżej.

Począwszy od lutego 2019 r., W celu uzyskania wyjaśnień dotyczących zamówień, należy skontaktować się dystrybutorem Meridian Bioscienece firmą Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.; działem Klinika - Biologia Molekularna

W początkowym okresie wdrażania nowego brandu zamówienie na produkty ilumiGene może zostać zrealizowane jako illumiGene lub zestawem AlethiaTM, w zależności od dostępności zapasów w magazynach.

 

 

illumigene

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia