icon320x320        argenta-logo-jakosc     PIBargenta

argentalabw

bestlabs2

diagnostyka-labw

odczynniki-chemicznew

LABSYSTEMS speaking your language

 

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszej oferty ilościowy test metodą reakcji PCR w czasie rzeczywistym do szybkiego oznaczania Mycoplasma pneumoniae oraz Chlamydophila pneumoniae w próbkach z ludzkiego układu oddechowego firmy Labsystems. Ten zestaw jest przeznaczony do diagnostyki in vitro i jako taki posiada certyfikaty CE IVD. Ten zestaw jest przeznaczony do użytku na próbkach pochodzących z ludzkich dróg oddechowych, po izolacji DNA z tych próbek (odczynniki do izolacji nie zawarte w tym zestawie).

 

Najważniejsze cechy:

- gotowy miks amplifikacyjny

- kontrola pozytywna

- kontrola negatywna

- zestaw jest przeznaczony do użytku na wszystkich termocyklerach do reakcji PCR w czasie rzeczywistym wyposażonych w minimum trzy kanały pomiaru fluorescencji (FAM, VIC oraz ROX). Zestaw jest przeznaczony zarówno dla szybkich termocyklerów (takich jak: system ABI 7500FAST Real-Time PCR firmy Life Technologies; PikoReal24 firmy Thermo Scientific; Rotor-Gene Q firmy Qiagen) a także standardowych termocyklerów (takich jak ABI Prism 7500, 7700 and 7900 firmy Life Technologies). Zestaw nie zawiera barwnika referencyjnego.

- sekwencje identyfikowane przez zestaw zostały wyselekcjonowane z konserwowanych regionów patogenu:

 

 

Cel   

Gen

Mycoplasma pneumoniae

gen cytoadhezyny P1

Chlamydophila pneumoniae

gen głównego białka zewnątrzbłonowego ompA

 

 

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem biologii molekularnej w klinice lub biurem handlowym w Poznaniu.

 

 

 

Aktualności

Wiadomości

Wydarzenia